Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1.tadano hk 4.070 1 dla firmy pluimers ballast.pl

 

 

Zapytaj o Tadano HK 4.070-1, a Willard Pluimers, dyrektor zarządzający firmy świadczącej usługi dźwigowe z Rijssen w Holandii, z przyjemnością przedstawi Ci wszystkie powody, dla których uważa, że jest to doskonały zakup . „Wybraliśmy ten konkretny żuraw głównie dlatego, że jest o wiele bardziej opłacalny w zakupie i obsłudze niż żuraw terenowy, biorąc pod uwagę rodzaj zadań, do jakich zamierzamy go używać. Jest również bardzo prosty w obsłudze” – powiedział po odbiorze żurawia w siedzibie swojej firmy w Rijssen. Żuraw został oficjalnie przekazany przez kierownika sprzedaży Tadano w Holandii, Richarda Beenena.

 

2.tadano hk 4.070 1 dla firmy pluimers ballast.pl

 

 

Tadano HK 4.070-1 ma szereg zalet, w szczególności zespół osi tridem, z kierowaną osią wleczoną zapewniającą pojazdowi bardzo mały promień skrętu. To także skrzynia biegow Volvo I-Shift ceniona wśród operatorów żurawi oraz słynące z wysokich standardów jakości usługi Volvo. Do plusów nalezy doliczyć także niespotykany w klasycznych kabinach kierowcy oferowanych przez producentów żurawii komfort. Przestronna szoferka wyposażona jest w standardową leżankę.

 

Warto też wspomnieć o kosztach podwozia tridem - tańszego niż klasyczne podwozie budowane w fabryce żurawii. Volvo Trucks masowo je produkuje, w ilościach większych niż producent żurawia. To przekłada się na niższą cenę zakupu i eksploatacji oraz spore ułatwienia w serwisie. 

 

Dla firmy Pluimers dodatkowymi zaletami są system podpór w kształcie litery H oraz pięć podstaw podpór, dzięki którym maszyna jest niezwykle wszechstronna w ciasnych miejscach pracy. Jest też system Tadano Smart Chart. „Ten inteligentny system sterowania połączony z pracą wysięgnika głównego i krążków linowych zwiększa dostępny udźwig do poziomu, w którym możemy używać HK 4.070-1 nawet w klasie 80 ton” – powiedział Pluimers. Wszystkie te funkcje sprawiają, że Tadano HK 4.070-1 jest idealnym, wszechstronnym narzędziem.

 

Źródło: Tadano/ballast.pl

 

Zapisz się na newsletter