Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 1.hybrydowy zuraw manliebherr ltf1045 ballast.pl

 

 

W ścisłej współpracy z KTF Harlingen, Wierda Hybrid Technologies wyposażyła żuraw teleskopowy Liebherr LTF1045 klasy 50 ton w całkowicie elektryczny układ napędowy. Elektryczna jednostka napędowa składająca się z silnika elektrycznego, dużego akumulatora i powiązanej technologii sterowania została zainstalowana w miejscu, w którym wcześniej montowany był konwencjonalny silnik wysokoprężny. Pozwoli to na cichą pracę żurawia teleskopowego i zerową emisję nawet przez 10 godzin. Dla KTF ten żuraw jest idealny do wszystkich projektów w budownictwie mieszkaniowym i niemieszkalnym, gdzie emisja CO2 i azotu musi być ograniczona, a cicha praca jest bardzo pożądana. Używanie tego żurawia w cichych obszarach jest również ważnym argumentem dla KTF, ponieważ ich lokalizacja, Harlingen, znajduje się obok wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO „Morza Wattowego”.

 

2.hybrydowy zuraw manliebherr ltf1045 ballast.pl

 

 

3.hybrydowy zuraw manliebherr ltf1045 ballast.pl

 

4.hybrydowy zuraw manliebherr ltf1045 ballast.pl

 

5.hybrydowy zuraw manliebherr ltf1045 ballast.pl

 

6.hybrydowy zuraw manliebherr ltf1045 ballast.pl

 

Ten teleskopowy żuraw jest idealny do użytku w projektach związanych z budową. Ci, którzy budują teraz, muszą uwzględnić w obliczeniach emisje azotu na etapie budowy. Część tych emisji pochodzi z silników spalinowych samochodów ciężarowych używanych do transportu materiałów budowlanych oraz z żurawii używanych do montażu i podnoszenia materiałów. Aby całkowicie wyeliminować emisje podczas budowy, elektryczny żuraw teleskopowy udowadnia swoją wartość dodaną. Operatorzy KTF mogą używać elektrycznego żurawia teleskopowego między innymi do podnoszenia w budownictwie mieszkaniowym, przeładunków, w przemyśle i infrastrukturze cywilnej.

 

WIDEO

 

KTF Harlingen - Elektrische 50T Kraan
Previous Next Play Pause
1
 

Źródło:Wierda

Zapisz się na newsletter