Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1.pierwszy bateryjno sieciowy liebherr lr 1250.1 w usa ballast.pl wynik

 

 

Firma Sims Crane & Equipment kupiła Liebherr LR 1250.1 w wersji unplugged, aby wzbogacić swoją flotę. Zasilany bateryjnie i sieciowo LR 1250.1 to pierwszy tego typu model firmy Liebherr sprzedawany na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Żuraw gąsienicowy z elektrycznym układem napędowym oferuje takie same osiągi jak wersja konwencjonalna, a jednocześnie zapewnia zerową emisję na miejscu pracy.

Od ponad 60 lat firma Sims Crane & Equipment jest liderem w branży, kładąc nacisk na najnowocześniejsze technologie. Jackson Sims, właściciel i wiceprezes w firmie Sims Crane, zauważył: „Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z firmą Liebherr i znajdować się w czołówce, zaspokajając coraz większe zapotrzebowanie na energię alternatywną dla stale rosnącej bazy klientów Sims”.

 

3.pierwszy bateryjno sieciowy liebherr lr 1250.1 w usa ballast.pl wynik

 

Liebherr LR 1250.1 jest jednym z pierwszych modeli żurawi gąsienicowych tego typu, które zostaną wprowadzone na rynek w Stanach Zjednoczonych. Mogą działać dzięki baterii lub podłączone do sieci, oferując identyczną wydajność jak wersja konwencjonalna. Akumulator może działać do około 8 godzin - w zależności od indywidualnego obciążenia. Do maszyny dołączona jest również aplikacja, która informuje o stanie naładowania baterii. Seria bez prądu zapewnia lokalną zerową emisję i bardzo niski poziom hałasu, dzięki czemu jest idealnym żurawiem do pracy w bardziej zaludnionych obszarach, w tym w parkach rozrywki, szpitalach i dzielnicach mieszkaniowych.

Nowy Liebherr LR 1250.1 dla firmy Sims Cranes będzie dostarczany z wysięgnikiem głównym o długości 242 stóp i wysięgnikiem wychylnym o długości 311 stóp.

 

 

Źródło: Liebherr

Zapisz się na newsletter