Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 4.przedstawiamy zuraw demag ac 80 4 ballast.pl

 

 

Wyjątkowy udźwig, wysięgniki o długości 50 lub 60 metrów - to dwie główne cechy żurawia Demag AC 80-4. Żaden inny konkurent w klasie do 100 ton nie zbliża się do udźwigu AC 80-4 z całkowicie wysuniętym na 30 metrów wysięgnikiem - na którym może unieść 5,4 tony przy promień 14 metrów. Gdy wysięgnik jest przedłużony do 50 metrów, w odległości dziesięciu metrów może podnieść 9,7 tony, czyli o 2,2 tony więcej niż najbliżyszy konkurent. Gdy długość głównego wysięgnika wynosząca 60 metrów jest niewystarczająca, zasięg AC 80-4 można zwiększyć za pomocą przedłużenia głównego wysięgnika o długości 6,5 metra, które można przechylić o 25 ° i 50 °. Jego udźwig wynosi 23,8 tony, co oznacza, że ​​można go używać do podnoszenia ciężkich ładunków nad przeszkodami.

 

1.przedstawiamy zuraw demag ac 80 4 ballast.pl

 

2.przedstawiamy zuraw demag ac 80 4 ballast.pl

 

Ponieważ przedłużenie można złożyć i przewozić na wysięgniku głównym, można je szybko przygotować do użytku. Dodatkowo w żurawiu Demag AC 80-4 dostępny jest "bocianek" o długości 1,50 metra i nośności 26,6 ton. Dzięki temu AC 80-4 będzie pierwszym żurawiem wybieranym do wielu projektów wewnątrz budynków.

 

 9.przedstawiamy zuraw demag ac 80 4 ballast.pl

 

Podczas pracy, innowacyjny system sterowania Demag IC-1 Plus, oblicza udźwig żurawia dla każdego położenia podpór w funkcji kąta obrotu nadbudowy. Oznacza to, że maksymalny dostępny udźwig może być używany z dowolną konfiguracją podpór, w tym asymetrycznych. Ta zaleta, w połączeniu z systemem Flex Base, który umożliwia przedłużenie nóg podporowych do dowolnego miejsca w ich zasięgu, co nadaje maszynie nowe możliwości. Dzięki temu żuraw może rozstawić "stopy", aż do otaczających przeszkód i uzyskać maksymalny możliwy udźwig w każdych warunkach.

AC 80-4 posiada cztery kamery. Za pomocą wspomaganego komputerowo wykresu umożliwia to graficzne przedstawienie możliwych długości wysunięcia podpór i promienia skrętu tylnej przeciwwagi. To znacznie ułatwia pozycjonowanie żurawia na placu budowy. Demag Surround View pomaga również w drodze na miejsce, ułatwiając operatorom żurawi zauważenie pieszych i rowerzystów podczas skręcania.

 

3.przedstawiamy zuraw demag ac 80 4 ballast.pl

5.przedstawiamy zuraw demag ac 80 4 ballast.pl

 

Elektrohydrauliczny pakiet E zawiera zintegrowany silnik elektryczny o mocy 32 kW, który umożliwia AC 80-4 cichą pracę i zerową emisję spalin. Jednostka, która jest dostępna jako opcja, jest zalecana do prac dźwigowych wewnątrz budynków, w gęstych obszarach miejskich oraz w nocy na obszarach mieszkalnych - innymi słowy wszędzie tam, gdzie może być konieczne przestrzeganie bardziej rygorystycznych wymagań dotyczących emisji i hałasu.

 

6.przedstawiamy zuraw demag ac 80 4 ballast.pl

 

7.przedstawiamy zuraw demag ac 80 4 ballast.pl

 

Z kolei system IC-1 Remote pozwala na wydajne, wspomagane danymi zarządzanie dźwigiem i flotą, w którym widoczne są zarówno lokalizacja, jak i wszystkie warunki pracy AC 80-4: od ciężaru ładunku na haku przez dane dotyczące kąta wysięgnika i prędkości wiatru, po poziom paliwa oraz poziomów oleju i płynu chłodzącego - i ich temperatur. A wszystko to z dowolnego miejsca, pod warunkiem, że dostępny jest internet.

 

Zobaczcie film prezentujący żuraw Demag AC 80-4:

 

Demag AC 80-4 Walkaround
Demag AC 80-4 Walkaround
Previous Next Play Pause
1

 

 


Źródło: Tadano Group

Zapisz się na newsletter