Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 1.demag ac 4507 kompaktowy jak 6 cioosiowy zuraw ballast.pl

 

 

Demag AC 4507 o wymiarach - długość podwozia 15,99 m i całkowitej długości 17,62 m - nie zajmuje więcej miejsca niż żuraw sześcioosiowy . Oferuje jednak znacznie większe udźwigi i dłuższy wysięgnik główny (80 m; z opcją dodatkowych kratownic nawet 132m). Wszystkie siedem osi w AC 4507 jest skrętnych, a cztery z nich są napędzane. Model AC 4507 osiąga udźwig (u podstawy) 23,7 t przy rozciągniętym do 80 metrów wysięgniku. Maksymalny udźwig to 450 ton.

 

2.demag ac 4507 kompaktowy jak 6 cioosiowy zuraw ballast.pl

 

Demag w modelu AC 4507 po raz pierwszy w historii zastosował nowy system Sideways Superlift. Ten nowy projekt jest zdecydowanym ulepszeniem dobrze znanego rozwiązania Demag SSL. Ramiona Superlift są teraz zamontowane całkowicie z przodu, w górnej części podstawy, co oznacza, że ​​są one dostatecznie długie i odpowiednio przystosowane do większych udźwigów. A jeśli chodzi o udźwig, oznacza to, że AC 4507 znacznie przewyższa inne żurawie siedmioosiowe - w rzeczywistości nawet niektóre jednostki ośmioosiowe pozostają w tyle, w wielu pozycjach wysięgnika.

 

3.demag ac 4507 kompaktowy jak 6 cioosiowy zuraw ballast.pl

 

Poprawiono również funkcjonalność i obsługę. W rzeczywistości nowy projekt wymaga tylko jednej liny stalowej do połączenia między główną głowicą wysięgnika a ramieniem SSL. Dodatkowo ramiona SSL są mocowane hydraulicznie na wysięgniku głównym, co ogranicza pracę ręczną przy zabezpieczaniu ramion i związaną z tym pracę na wysokości.

 

5.demag ac 4507 kompaktowy jak 6 cioosiowy zuraw ballast.pl

 

AC 4507 jest wyposażony w sześć kamer, które mają wszystko na widoku. Za pomocą wyświetlacza możliwe jest graficzne przedstawienie wysunięcia podpór i promienia skrętu tylnego przeciwwagi . To znacznie ułatwia pozycjonowanie żurawia na placu budowy. Demag Surround View pomaga również w drodze na miejsce, ułatwiając operatorom żurawi zauważenie pieszych i rowerzystów podczas skręcania.

 

4.demag ac 4507 kompaktowy jak 6 cioosiowy zuraw ballast.pl

 

Popularny system sterowania IC 1 Plus zapewnia, maksymalny dostępny udźwig. System określa udźwig żurawia dla każdego położenia wysięgnika. Oznacza to, że maksymalny dostępny udźwig może być wykorzystany z dowolną konfiguracją wysięgników, w tym asymetrycznych. Dzięki zintegrowanemu radarowi udźwigu operatorzy zawsze mają widok na zasięg roboczy.

Z kolei IC 1 Remote pozwala na wydajne, wspomagane danymi, zarządzanie żurawiem i flotą, w którym zarówno lokalizacja, jak i wszystkie warunki pracy AC 4507 są widoczne: od ciężaru ładunku na haku podczas pracy, po długość głównego wysięgnika - wraz z danymi dotyczącymi kąta wysięgnika, prędkości wiatru, poziomu paliwa oraz poziomów oleju i płynu chłodzącego oraz temperatur. A wszystko to z dowolnego miejsca, pod warunkiem, że dostępna jest przeglądarka internetowa.

 

Tu możecie zobaczyć krótką prezentację filmową żurawia Demag AC 4507

 

Demag AC 450-7 Product Video
Demag AC 450-7 Product Video
Previous Next Play Pause
1

 

Źródło: Tadano Demag

Zapisz się na newsletter