Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1.nowa kabina grove ballast.pl

 

 

 

Manitowoc wprowadza najnowocześniejszą kabinę kierowcy „cab2020” w trzyosiowych żurawiach terenowych Grove.Zaprojektowane z myślą o potrzebach klientów i skoncentrowane na najnowszych wymaganiach testów zderzeniowych w Europie, trzyosiowe żurawie terenowe Grove, są teraz wyposażone w nową, przestronną kabinę zwaną cab2020. Wygląd zewnętrzny to przede wszystkim nowy, dynamiczny styl.W nowej szoferce operatorzy docenią ulepszone wnętrze, lepszą ergonomię i przyjemne poczucie przestrzeni, które sprzyjają większemu komfortowi i łatwości obsługi.Pierwsze zaktualizowane o nową kabinę modele, to GMK3050-3, GMK3060-2 i GMK3060L-1.

 

3.nowa kabina grove ballast.pl

 

Wraz z wprowadzeniem cab2020, Grove wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu i ergonomii dla operatorów żurawii. Ponadto nowy model jest nie tylko wzorcem konstrukcyjnym, ale także spełnia najnowsze europejskie wymogi testów zderzeniowych i posiada certyfikat ECE R29-3. Dzięki cab2020 wygląd zewnętrzny nowych żurawi trzyosiowych jest bardziej dynamiczny i zbliżony do konstrukcji ich „większych braci” . Jednocześnie Grove będzie kontynuował produkcję swoich żurawi terenowych o niezwykle kompaktowej konstrukcji, z której znany. Dzięki szerokości zaledwie 2,55 m wstęp do wielu ciasnych miejsc pracy jest łatwiejszy. Przestrzeń wewnątrz kabiny 2020 jest bardziej efektywnie wykorzystywana. Wyrafinowany układ zapewnia dużo miejsca na elementy sterujące w kabinie, które są przejrzyście rozmieszczone. Wyświetlacz CCS (Crane Control System) jest umieszczony nieco wyżej, aby zapewnić wygodne położenie w zasięgu wzroku i zasięgu rąk operatora. Optymalnie rozplanowane przyciski i pokrętła zapewniają łatwą i intuicyjną obsługę żurawia. Nowoczesny design cab2020 obejmuje najwyższej jakości powierzchnie, które dobrze wyglądają i są przyjemne w dotyku.

 

2.nowa kabina grove ballast.pl


Zamiast bazować na poprzednich kabinach przewoźnika, projektanci cab2020 opracowali nową koncepcję opartą na bliskim zaangażowaniu użytkowników. Projekt, materiały, przestrzeń i atmosfera doskonale do siebie pasują i odzwierciedlają dbałość o codzienne potrzeby operatorów w ich środowisku pracy. Początkowo Grove zapytał użytkowników o ich osobiste wymagania dotyczące kabiny kierowcy, w tym ich priorytety i preferencje podczas jazdy na miejsce pracy. W wyniku tych badań powstał prototyp modelu cab2020, który został zaprezentowany na stoisku Manitowoc na targach Bauma 2019 w Monachium. Terenowy zespół ds. Zarządzania produktem z Wilhelmshaven zebrał dalsze opinie z pierwszej ręki od gości na targach. Prototyp cab2020 podczas pokazu przyciągnął wielu zainteresowanych zwiedzających, operatorów dźwigów oraz klientów. Wielu z nich skorzystało z okazji, aby usiąść w prototypowej kabinie kierowcy na stoisku Manitowoc i wyrazić swoje opinie. Następnie Grove wziął pod uwagę wszystkie te głosy podczas udoskonalania projektu. Co więcej, zanim projekt został sfinalizowany, cab2020 przeszedł dokładne testy w centrum weryfikacji produktów (PVC) w Wilhelmshaven w Niemczech.

 

„Zależało nam na zachowaniu tego, co zostało uznane za doskonałe i wypróbowane przez operatorów . Ale dodając dodatkowe elementy, osiągnęliśmy rzeczywistą poprawę w zakresie konstrukcji i funkcji, w wyniku czego nasza nowa kabina stała się odpowiednią dla mniejszej gamy naszych żurawi terenowych Grove ”- powiedział Andreas Cremer, wiceprezes ds. Produktu Management Mobile Cranes w Manitowoc.

 

Kolejne modele GMK otrzymają cab2020 i nowy wygląd w nadchodzących miesiącach. Może wtedy pojawi się więcej zdjęć.

 

Żródło: Manitowoc/ballast.pl

Zapisz się na newsletter