Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1.partnerstwo bobcat i magni th ballast.pl

 

 

Firma Magni TH podpisała umowę OEM z firmą Bobcat na dostawę najnowszych obrotowych ładowarek teleskopowych. Zgodnie z tą umową Magni dostarczy Bobcatowi maszyny teleskopowe o zasięgu wysięgnika od 18 do 39 metrów. Produkowana w nowych obiektach Magni TH, nowa gama ładowarek teleskopowych typu roto będzie występowała w kolorach Bobcat, pod marką Bobcat i będzie wyposażona we wszystkie najnowsze technologie w zakresie silników (Stage V), kabiny, komfortu, bezpieczeństwa i zgodności z najnowszymi standardami. Umowa obejmuje następujące rynki: Europę, Rosję, Bliski Wschód, Afrykę i Amerykę Łacińską.

 

3.partnerstwo bobcat i magni th ballast.pl4.partnerstwo bobcat i magni th ballast.pl

 

Założyciel Magni TH i prezes firmy, Riccardo Magni, powiedział: „Siła Bobcat w sektorze transportu materiałów jest znana na całym świecie, w połączeniu z moim 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji innowacyjnych produktów oznacza, że ​​zasięg obsługi będzie jeszcze z większą siłą, z którą trzeba się liczyć. Dla Magni TH jest to kolejny krok w kierunku rozwoju i konsolidacji obecności na światowych rynkach oraz potwierdzenia pozycji lidera w segmencie ładowarek obrotowych". Dzięki nowemu zakładowi produkcyjnemu o powierzchni 35 000 m2 w Castelfranco Emilia niedaleko Modeny, oprócz istniejącego zakładu o powierzchni 6000 m2, Magni TH będzie mógł produkować 3500 maszyn rocznie.

 

5.partnerstwo bobcat i magni th ballast.pl

 

Bobcat, znany producent sprzętu kompaktowego, założony w 1947 roku - wybrał firmę Magni na partnera dla swojej nowej gamy obrotowych ładowarek teleskopowych, którą wprowadził na rynek 2 grudnia br.

 

2.partnerstwo bobcat i magni th ballast.pl

 

Nowa rodzina obejmuje dziesięć modeli zgodnych z normą Stage V na rynek europejski, o wysokości podnoszenia od 18 do 39 mi udźwigu od 4 do 7 ton. Uzupełniają je kolejne cztery modele z silnikami Stage IIIA przeznaczone na Bliski Wschód, Afrykę i Rosję / WNP, o wysokości podnoszenia od 18 do 25 mi udźwigu od 4 do 6 ton. Podstawowa produkcja Grupy Magni TH, zlokalizowanej w Castelfranco Emilia, koncentruje się na budowie obrotowych ładowarek teleskopowych - w zakresie podnoszenia od 18 do 51 metrów i udźwigu od 4 do 13 ton.

 

Żródło: Magni TH

Zapisz się na newsletter