Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.ladna para liebherr ltf 1060 4.1 i scania p410 xt 8x4 ballast.pl wynik

 

 

Podczas budowy szkoły, na południu Berlina, trzeba było podnieść teleskopową platformę roboczą ponad dach budynku, ponieważ dostęp do samej hali po prostu nie był możliwy. Firma Herrmann & Wittrock wykorzystała żuraw samochodowy Liebherr LTF 1060-4.1 z oddziału w Gross Kienitz, aby przenieść ośmiotonowe urządzenie na właściwe miejsce, w ograniczonych warunkach pracy.

 

3.ladna para liebherr ltf 1060 4.1 i scania p410 xt 8x4 ballast.pl wynik

 

Platforma robocza o była potrzebna do zainstalowania siatek bezpieczeństwa w nowej siłowni. Ponieważ pozycja żurawia przed budynkiem była bardzo ograniczona, nie można było w pełni rozciągnąć wszystkich nóg podporowych. W rzeczywistości dwie w kierunku ładunku zostały całkowicie wysunięte, podczas gdy dwie pozostałe zostały wysunięte o około 50 procent.Stabiność pracy zapewnił system Liebherr VarioBase®. Oprócz żurawi samojezdnych rodziny LTM Liebherr oferuje VarioBase® także w serii żurawi teleskopowych LTF. Dobra komunikacja między operatorem dźwigu a sygnailstą odegrała ważną rolę w udanym ustawieniu platformy roboczej. Ponieważ operator za sterami w kabinie dźwigu nie był już w stanie zobaczyć ładunku, po jego zniknięciu za betonową ścianą, musiał zaufać wyłącznie poleceniom dostarczonym przez radio od pomocnika.

 

5.ladna para liebherr ltf 1060 4.1 i scania p410 xt 8x4 ballast.pl wynik

 

Liebherr LTF 1060-4.1 to żuraw typu taxi na podwoziu Scania P410 XT 8x4. Jego przewagą nad podobnymi jednostkami na podwoziach producentów żurawii jest kabina sypialna, lepsza sprawność na drogach publicznych i niższe koszty przejazdu - tak częste między kolejnymi, małymi zleceniami.

 

4.ladna para liebherr ltf 1060 4.1 i scania p410 xt 8x4 ballast.pl wynik

 

Firma Herrmann & Wittrock jest częścią grupy Wittrock, która działa na terenie całych Niemiec. Firma zainwestowała w 20 nowych dźwigów Liebherr w 2019 i 2020 r. Założona w 2005 r., Herrmann & Wittrock początkowo wynajmowała wyłącznie platformy robocze, a w 2007 r. do jej usług dodano wynajem żurawii samojezdnych. Siedziba znajduje się w Hof, a firma ma dziesięć oddziałów w Bawarii, Saksonii i Brandenburgii.


Źródło: Liebherr/ballast.pl

Zapisz się na newsletter