Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 1.liebherr wzmacnia model ltm 1750 9.1 ballast.pl

 

 

Żuraw Liebherr LTM 1750-9.1 jest teraz silniejszy. Zastosowanie udoskonalonych metod obliczeń statycznych pomogło zwiększyć udźwig w prawie całym zakresie roboczym. LTM 1750-9.1 staje się modelem 800-tonowym, z zachowaniem oznaczenia LTM 1750-9.1. Producent skompilował nową konfigurację wysięgnika z "bociankiem", wykorzystując istniejące sekcje kratowe.Żurawie już obecne na rynku można wyposażyć w ten nowy system. Docenią go firmy stawiające elektrownie wiatrowe.

Liebherr zastosował najnowsze doświadczenia i obliczenia konstrukcyjne, które zostały już użyte w modelu LTM 1650-8.1 pokazanym na Baumie. W rezultacie udźwig jest teraz wyższy niż pierwotnie obliczono (800 wobec 750 ton) w zdecydowanej większości zakresów roboczych.

 

3.liebherr wzmacnia model ltm 1750 9.1 ballast.pl

 

Nowe tabele nośności zawierają również tabelę z nominalną wartością maksymalną. Operatorzy LTM 1750-9.1 mają teraz możliwość aktualizacji oprogramowania żurawia o nowe tabele i jeśli to konieczne, dodanie dodatkowego wyposażenia.

Dzięki tym rozwiązanim można wygenerować ponad 10 ton dodatkowego udźwigu przydatnego przy montażu turbin wiatrowych na wieżach o wysokości 90 i 100 metrów. LTM 1750-9.1 jest również znacznie mocniejszy podczas podnoszenia ciężkich ładunków, takich jak transformatory statków,w typowym promieniu roboczym od 12 do 16 metrów. Przyrost udźwigu w takich zastosowaniach przekracza siedem ton.Liebherr oferuje teraz dla tego żurawia dodatkowe tabele nośności przy trzech róznych prędkościach wiatru.


Źródło: Liebherr

Zapisz się na newsletter