Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.pierwsze liebherry ltc 1050 3.1 z remotedrive ballast.pl

 

 

Firma Salgert GmbH odebrała dwa nowe żurawie kompaktowe Liebherr LTC 1050-3.1. Są to pierwsze dźwigi z funkcją RemoteDrive. Pulpit sterowniczy umożliwia operatorowi manewrowanie dźwigiem z zewnątrz, co jest ogromną zaletą w ciasnych przestrzeniach.Nowa funkcja umożliwia sterowanie całym pojazdem spoza kabiny. Po raz kolejny poprawia bezpieczeństwo i wygodę, ponieważ operator żurawia ma lepszy wgląd w problematyczne obszary na placu budowy.

 

1.pierwsze liebherry ltc 1050 3.1 z remotedrive ballast.pl

 

Wolfgang Salgert, dyrektor zarządzający Salgert GmbH, był jedną z pierwszych osób, które zamówiły tę nową technologię. „Przez wiele lat szukałem sposobu zdalnego sterowania naszymi kompaktowymi dźwigami LTC. Wykonują 70 procent swojej pracy w wąskich budynkach przemysłowych. Oznacza to, że każdego dnia mamy do czynienia z sytuacjami, w których operator dźwigu nie widzi całej sytuacji. RemoteDrive umożliwia operatorowi dźwigu stanie przed żurawiem i bezpieczne manewrowanie nim na wąskich drogach ”- wyjaśnia Salgert, uzasadniając swoją decyzję.

 

Wielu właścicieli firm dźwigowych potwierdza, że korzysta z pilota zdalnego sterowania w swoich maszynach kilka razy w tygodniu. Zdecydowana większość z nich uważa również zdalne sterowanie za lepszy pomysł niż systemy kamer, ponieważ dostarczają one jedynie ograniczony obraz.


Źródło:Liebherr

Zapisz się na newsletter