Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

3.sennebogen 613 ciekawy kompakt ballast.pl

 

Seria Sennebogen 613 E to ciekawy i kompaktowy żuraw w wersji kołowej i gąsienicowej reprezentujący wyjątkową klasę maszyn dla wielu zastosowań. Popularna maszyna obsługuje ładunki do 16 t z imponującą łatwością i ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu nadaje się na wiele placów budów jako „gospodarz terenu” a, dzięki standardowemu Multicabowi, oferuje doskonałe warunki pracy.

 

2.sennebogen 613 ciekawy kompakt ballast.pl

 

Niezwykle kompaktowe wymiary oraz łatwy i ekonomiczny transport od wielu lat sprawiły, że Sennebogen 613 stał się popularnym pomocnikiem wielu firm i ciekawą maszyną dla wypożyczalni. W wersji kołowej czy też gąsienicowej, maszyna ma solidną konstrukcję, standardowy Full- Power Boom, 16 t bezpiecznego obciążenia roboczego i 18,8 wysięgnika.

 

5.sennebogen 613 ciekawy kompakt ballast.pl

 

Wysięgnik o pełnej mocy do ciągłego teleskopowania

 Model 613 jest wyposażony w sprawdzony wysięgnik Full-Power oprócz istniejącego. Oznacza to, że wszystkie przedłużenia można wykonywać w sposób ciągły i płynnie - za pomocą joysticka - umożliwiając pracę w dowolnej pozycji. Teleskopowanie pod obciążeniem to także bezpieczna możliwość. Z maksymalną długością wysięgnika 18,8 i składaną 5 m „przedłużką” , Sennebogen 613 obejmuje szeroki zakres pracy.

 

4.sennebogen 613 ciekawy kompakt ballast.pl

 

Mała szerokość transportowa i wygodna kabina operatora

Dzięki szerokości transportowej wynoszącej zaledwie 2,53 m, zarówno mobilne, jak i gąsienicowe wersje maszyny mogą być transportowane w łatwy i ekonomiczny sposób bez dodatkowych zezwoleń. Komfortowa kabina operatora Multicab łączy nowoczesny design z maksimum komfortu operatora i ergonomicznym wyposażeniem. System klimatyzacji i nowoczesne komfortowe siedzisko, ora regulowane elementy sterujące, to również standardowe wyposażenie 613-tki. Kabina, która może być unoszona na wysokość 1,75 m pozwala na doskonałą widoczność na placu budowy. Sennebogen 613 jest zasilany ekonomicznym silnikiem wysokoprężnym o mocy 92 kW 4f."Na żywo" model 613 będzie można zobaczyć na najbliższej Baumie.

 

Źródło:Sennebogen

 

 

 

Zapisz się na newsletter