Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

10.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.pl

 

 


Żurawie samojezdne TADANO to wszechstronne urządzenia wykorzystywane do różnych zadań. Seria ATF to terenowe żurawie teleskopowe montowane na podwoziach samochodów ciężarowych. Jednym ze sprzedawanych modeli na rynku europejskim jest TADANO ATF 60G-3, który zachwyca swoją wydajnością, żywotnością oraz masą. Maszyna pozwala na podnoszenie ciężarów o 46% większych niż pozostałe żurawie tej klasy oraz ma o 62% więcej siły na wysięgniku.

 

Żuraw wyposażono w silnik Mercedes – Benz o mocy 260 kW oraz napęd 6 x 4 x 6 (w terenie 6 x 6 x 6). Wysięgnik żurawia o długości 48 metrów i minimalny jego kąt względem ziemi wynoszący 21 stopni, umożliwiają pracę przy całkowitym wysunięciu na wysokości 44 metrow. Dźwig zaprojektowany pod kątem 10-, 12-, 13- i 16,5-tonowego obciążenia osi. Jego wymiary to:
• długość: 11,18m
• szerokość: 2,66m
• wysokość: 3,68m

 

 

2.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.pl

 

 

 8.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.plTADANO ATF 60G-3 to połączenie niemieckiej i japońskiej inżynierii oraz konsekwentnego rozwoju istniejących koncepcji maszyn. Duży udźwig i szeroki zakres zastosowań pozwala na bezproblemowe wykonywanie podstawowych czynności. W 60G-3 zastosowano klasyczną koncepcję napędu pod względem układu osi oraz umiejscowienia jednostki napędowej. W przeciwieństwie do konkurencyjnych 60-tonowych dźwigów, 60G-3 posiada dwie osie przednie i jedną tylną. Pozwalają one na skręt kół w zależności od prędkości.


• maksymalny udźwig: 60t
• długość wysięgnika: 9,5 – 48m
• przedłużenie wysięgnika: 1,7 m / 7,4m
• maksymalna wysokość krążka: 58,4m
• maksymalny zasięg: 44m
• liczba silników: 1

 

Dzięki elastycznemu obciążeniu osi od 10 do 16,5 tony, ATF 60G-3 oferuje szeroki zakres zastosowań. Jest jedynym dźwigiem z 10-tonowym naciskiem osi oraz 20-tonowym hakiem. Z powodu narastającego ruchu ulicznego, drogi i mosty są narażone na jeszcze większe uszkodzenia, co za tym idzie przepisy dotyczące maksymalnego obciążenia osi w wielu krajach zostają zaostrzone. Nowy ATF 60G-3 jest rozwiązaniem na zmieniające się uregulowania prawne.

 

Za pomocą TADANO można podnieść większe i cięższe gabaryty aniżeli innym żurawiem w tej samej klasie. Mocny i lekki ATF 60G-3 jest sukcesem projektantów z TADANO. Asymetryczna podstawa zewnętrzna zapewnia większe możliwości podnoszenia ciężarów. Dźwig kontroluje wcześniej obliczone udźwigi, zapewniając bezpieczeństwo i użytkownika i trwałość każdej podpory, co jeszcze bardziej zwiększa jego wydajność. ATF 60G-3 może przenosić obciążenia do 40,9 ton na 3-metrowym wysięgniku bez żadnego problemu. Jest idealnym rozwiązaniem do pracy w halach i ciasnych pomieszczeniach.

 

12.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.pl

 

 

Oprócz wytrzymałości, zasięg stanowi decydujący czynnik dla zakresu zastosowań i poziomu wykorzystania żurawia samojezdnego, jak również dla późniejszego zwrotu z inwestycji. TADANO w modelu ATF 60G-3 urzeka 48-metrowym wysięgnikiem głównym i minimalnym kątem obrotu wynoszącym 21 stopni. ATF 60G-3 poradzi sobie w każdym miejscu o ograniczonej przestrzeni.

 

 NAJBARDZIEJ KOMPAKTOWY GŁÓWNY BOOM WŚRÓD KONKURENCJI

 

Główny wysięgnik składa się z siedmiu sekcji, posiada siłownik o mocy 485 kN co pozwala na podnoszenie ładunków o masie 40 ton. 

 

 

9.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.pl

 

- aż do 40 t OBCIĄŻENIA W ZASIĘGU 3 METRÓW!

- tylko 9,5 m DŁUGOŚCI!

 


KOMFORT OBSŁUGI I BEZPIECZEŃSTWO DLA OPERATORA

 

11.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.pl

 

 - do 5,5 m WIĘKSZA WYSOKOŚĆ Z GŁÓWNYM WYSIĘGNIKIEM W STOSUNKU DO POZOSTAŁYCH 60-TONOWYCH ŻURAWI!

 - do 6 m WIĘKSZY ZASIĘG Z GŁÓWNYM WYSIĘGNIKIEM W STOSUNKU DO POZOSTAŁYCH 60-TONOWYCH ŻURAWI!

 


W celu maksymalnego skupienia operatora na pracy i i zapewnieniu mu maksymalnego bezpieczeństwa, ATF 60G-3 wspiera go we wszystkim, co tylko możliwe. Kabina maszyny jest miejscem pracy operatora, w którym powinien czuć się komfortowo i bezpiecznie. Umieszczenie napędu z tyłu pojazdu skutkuje zwiększeniem komfortu prowadzenia pojazdu. Maszyna jest wyjątkowo cicha w obsłudze (71 dB), dzięki czemu operator może bezpiecznie i wygodnie dotrzeć na budowę. Rura wydechowa znajduje się za kabiną i obraca się wraz z nią. Dzięki temu operator nie jest narażony na szkodliwą emisję spalin oraz hałas.

Koncepcja obsługi żurawia oferuje kierowcy szeroki zakres indywidualnych ustawień.

 

Istnieje możliwość obsługi wyświetlacza głównego za pomocą dotyku lub przycisków zgodnie z preferencjami. Wyświetlacz, który również wyświetla obraz z kamery, może być regulowany dla większej wygody obsługi.


Zabezpieczenie TADANO Soft-Stop zapobiega przypadkowemu manewrowaniu dźwigiem w obszarze przeciążenia podczas obracania i kołysania ładunku poprzez jego nagłe zatrzymanie. Ruch obrotowy jest łagodnie i płynnie hamowany, gdy tylko krawędź nadbudowy i granice elementu skręcanego się zbliżają.


NACISKI NA OSIE

 

14.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.pl


PRĘDKOŚCI I ZDOLNOŚĆ POKONYWANIA WZNIESIEŃ

 

15.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.pl

 

PRZECIWWAGA

 

16.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.pl

 

17.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.pl

 


GŁÓWNY WYSIĘGNIK

 

13.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.pl

 

ZBLOCZE

 

4.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.pl

 

UDŹWIG i ZASIĘG

 

5.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.pl

 

 

7.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.pl6.tadano atf 60g 3 swietny zawodnik ballast.pl

 

SERWIS TADANO ZAWSZE TAM GDZIE TY


TADANO stawia na solidną technologię i niezawodność. Jeżeli masz problemy z maszyną, serwis szybko i łatwo przywróci Twój dźwig do szczytowej formy. Telefoniczna obsługa klienta TADANO jest dostępna całą dobę w fabryce i licznych oddziałach na całym świecie. Jeżeli problem nie zostanie rozwiązany telefonicznie, przyjedziemy do Ciebie najszybciej, jak to możliwe z odpowiednimi częściami zamiennymi. Istnieje również możliwość naprawy maszyny w serwisie, w Lau fan der Pegnitz w Niemczech. Po bezpłatnej inspekcji wyślemy ofertę z ceną naprawy dźwigu. W przypadku dłuższego czasu naprawy istnieje możliwość wypożyczenia dźwigu zastępczego wybranego z naszej bogatej oferty.


KURSY I SZKOLENIA


W naszych szkoleniach technicznych, operatorzy dźwigów i personel serwisowy dowiadują się jak przeprowadzić konserwację urządzenia lub identyfikację uszkodzenia. Kursy szkoleniowe trwają najczęściej 5 dni i obejmują część teoretyczną w naszym centrum szkoleniowym oraz praktyczną bezpośrednio przy dźwigu.


FLOTA TADANO


Dzięki systemowi zarządzania flotą TADANO HELLO-NET możesz zarządzać swoją flotą pojazdów i sprzętu w czasie rzeczywistym. Najnowsze systemy komunikacji komórkowej i satelitarnej informują o aktualnej pozycji GPS i odpowiednim statusie operacyjnym dźwigu za pośrednictwem wybranego serwera. Możesz łatwo i wygodnie uzyskać dostęp do tych danych za pośrednictwem komputera, a także przejrzeć je i przeanalizować. Równie łatwo i efektywnie możesz zarządzać planowaniem serwisu i konserwacji (w tym żurawi innych producentów).


BEZPIECZNA INWESTYCJA


Grupa TADANO jest stabilnym i niezawodnym partnerem gospodarczym. W ciągu 10 lat przekroczono liczbę 500 000 wyprodukowanych dźwigów oraz kwotę 1,2 miliarda obrotu. Ogólnoświatowa organizacja z pięcioma zakładami produkcyjnymi, ponad dwudziestoma oddziałami oraz setką punktów sprzedaży i serwisu zatrudnia ponad 3400 pracowników. TADANO to marka rozpowszechniona na całym świecie, posiadająca znakomitą reputację pod względem solidności, jakości i niezawodności.

 

Biuro Handlowe RUDA jest nie tylko jedynym autoryzowanym przedstawicielem firmy Tadano Faun w Polsce, ale także autoryzowanym serwisem silników Mercedes-Benz napędzających te maszyny.

 

Dane kontaktowe:

Biuro Handlowe RUDA Sp. z o.o. Sp. k.

40-555 Katowice,
ul. Zegadłowicza 10

tel/fax +48 32 251 25 53
tel/fax +48 32 757 44 65

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt Dział Handlowy:

Janusz Widuch

tel. 781 500 525

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Źródło: BH Ruda/Tadano

Zapisz się na newsletter