Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 1.dwa unikalne produkty strand ballast.pl

 

 

Dział oświetlenia firmy Strand wprowadza na rynek produkty „Light and Loaded” – przyszłe rozwiązanie w zakresie załadunku i widoczności dla samochodów dostawczych.

Pierwszą nowością jest pionierska koncepcja, która łączy systemem bagażnika dachowego Cruise Light C-Rack z lampami błyskowymi dostosowanymi do konkretnego modelu, zaprojektowanymi z myślą o lepszej widoczności i bezpieczeństwie ruchu drogowego. Do dobra alternatywa dla firm korzystających np. z drabin w czasie wykonywania usług demontażu infrastruktury drogowej na czas przejazdu transportu ponadnormatywnego. Wersję można zobaczyć na tym filmie.

Drugą opcją, jest Cruise Light Monitum, czyli belka świetlna, łatwa w montażu i pasująca do 95% pojazdów w Europie. Możesz wybierać pomiędzy Cruise Light Monitum, z bezproblemową instalacją typu plug-and-play.

Cruise Light

Bagażnik z lampami błyskowymi ma regulowaną wysokość i można go bezpiecznie zamontować na dachu. Ponadto można płynnie nim sterować za pomocą pilota bezprzewodowego. Cruise Light to idealne rozwiązanie, jeśli szukasz połączenia stylu i funkcjonalności. Dzięki ośmiu rozmiarom, od 30 cm do 180 cm, możesz dostosować go do pojazdu. To, co wyróżnia Cruise Light, to 13 unikalnych wzorów świateł ostrzegawczych.

Ponadto Cruise Light ma wyjątkowo smukłą konstrukcję, która nadaje elegancki wygląd pojazdowi. Belka posiada homologację ECE R65 zarówno w klasie 1, jak i 2, a dzięki możliwości bezprzewodowego sterowania zapewnia wygodę i elastyczność użytkowania.

Monitum

Dla tych, którzy szukają niezwykłej lampy błyskowej, Monitum jest doskonałym wyborem. Innowacyjna konstrukcja i imponująca jasność sprawiają, że jest to jedna z najbardziej poszukiwanych opcji na rynku. Monitum jest dostępny w siedmiu różnych rozmiarach i posiada homologację ECE R65. Oferuje jedenaście różnych wzorów świateł ostrzegawczych. Ponadto można bezprzewodowo sterować belką.

 

2.dwa unikalne produkty strand ballast.pl

 

3.dwa unikalne produkty strand ballast.pl

 

Obie opcje zawierają trzyletnią gwarancję wydajności Strands Lighting Division. System jest kompatybilny z ponad 130 różnymi modelami samochodów i instalacją typu plug-and-play.

 

 

Źródło: Strand

Zapisz się na newsletter