Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1.sarens wzmocni wysiegnik tadano ballast.pl

 

 

„84-metrowy Boom Booster Kit pozwoli nam znacznie zwiększyć udźwig i zasięg naszego Tadano CC 38.650-1, abyśmy mogli zająć się zadaniami, które w przeciwnym razie wymagałyby znacznie większego żurawia” — wyjaśnia Sarens Equipment Trade Director Jan L. Sarens. Mówiąc dokładniej, Boom Booster umożliwia modelowi CC 38.650-1 podnoszenie, które normalnie byłoby wyłącznym zadaniem żurawi klasy 750 ton.

 

2.sarens wzmocni wysiegnik tadano ballast.pl

 

Boom Booster zapewnia CC 38.650-1 korzyści w wielu scenariuszach, dając mu w rezultacie przewagę konkurencyjną. „A ponieważ Boom Booster nie tylko poprawia wydajność żurawia, ale także jego opłacalność, nasza inwestycja zwróci się bardzo szybko” — dodaje z przekonaniem dyrektor Jan L. Sarens.

 

3.sarens wzmocni wysiegnik tadano ballast.pl


Sarens będzie używał Boom Booster Kit do wznoszenia turbin wiatrowych o dużej wysokości piasty – pierwsze prace w Holandii i Niemczech są już zaplanowane na kwiecień przyszłego roku. Zestaw Boom Booster zostanie dostarczony w styczniu 2023 r.

 

Źródło: Tadano

Zapisz się na newsletter