Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 2.scheuerle rozwija power packi ballast.pl

 

 

Firma Scheuerle zmodernizowała swoje jednostki Power Pack (PPU) Z180 i Z390. Dzięki temu klienci korzystają z przyjaznego dla użytkownika nowego, dwunastocalowego wyświetlacza dotykowego i szeroko zoptymalizowanych możliwości diagnostycznych.

PPU Z180 i Z390 służą do napędzania modułów SPMT (Self-Propelled Modular Transporter). Nowy kolorowy wyświetlacz w Power Pack Units (PPU) Z180 i Z390 znajdujący się na końcu jednostki napędowej natychmiast przyciąga wzrok. Teraz informacje są wyświetlane zgodnie z najnowszymi standardami. Ponadto wszystkie elementy graficzne są pokazane w taki sposób, że nie wymagają objaśnień. Operator może szybko zobaczyć najważniejsze informacje dotyczące hydrauliki, funkcji silnika i poziomów napełnienia płynów - już na stronie startowej menu głównego. Intuicyjne sterowanie, za pomocą ekranu dotykowego, zapewnia również użytkownikowi szybki dostęp do podmenu, a tym samym do wszystkich istotnych danych pojazdu.

 

3.scheuerle rozwija power packi ballast.pl

 

Modernizacja modelowa obu serii PPU polegała na kompleksowej przebudowie elektroniki PPU. Towarzyszą temu znacznie ulepszone funkcje diagnostyczne. Ponadto informacje te umożliwiają serwisowi zdalne zarządzanie jednostką sterującą pojazdu, podczas rozwiązywania problemów. Oszczędza to czas i pieniądze, a także zwiększa opłacalność transportu.

Jednostki Power Pack Z180 i Z390 nadają się również do zadań ekstremalnych jako jednostki napędowe do pojazdów samobieżnych serii SPMT (Self-Propelled Modular Transporter). Nadają się do użytku nawet w najtrudniejszych warunkach, takich jak skrajne temperatury na pustyniach i w rejonach Arktyki. Z180 napędza od 16 do maksymalnie 40 osi, podczas gdy Z390 napędza od 26 do maksymalnie 80 osi (każda o nacisku 48 ton). Jednostki PPU zapewniają moc, odpowiednio 180 kW (Z180) lub 390 kW (Z390).

 

 

Źródło: TII Group.

Zapisz się na newsletter