Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

6.bfgoodrich cross control 2 nowa generacja opon

 

 

Marka BFGoodrich wprowadza nową gamę opon BFGoodrich Cross Control 2 do zastosowań budowlanych oraz dojazdów do nich. Charakteryzują się one wytrzymałością, wysokimi osiągami oraz dobrym stosunkiem jakości do ceny. Opony są przeznaczone na rynek europejski.

Opony BFGoodrich Cross Control 2 są odpowiedzią na potrzeby użytkowników, którzy poszukują wytrzymałego ogumienia oferującego dobrą jakość w przystępnej cenie. Udoskonalona konstrukcja zapewnia odporność na uszkodzenia, a także dobrą trakcję na różnych nawierzchniach oraz w różnych warunkach atmosferycznych – także zimą, co potwierdza oznaczenie 3PMSF.

 

1.bfgoodrich cross control 2 nowa generacja opon

 

Największą przewagą opon BFGoodrich Cross Control 2 jest zwiększona trwałość w porównaniu do poprzedniej generacji ogumienia tej marki. W przypadku modelu BFGoodrich Cross Control D2 wytrzymałość na uszkodzenia została zwiększona o 25% , natomiast w przypadku BFGoodrich Cross Control S2 – o 40 procent .

 

4.bfgoodrich cross control 2 nowa generacja opon

 

 

5.bfgoodrich cross control 2 nowa generacja opon

 

Nowe opony są dostępne w rozmiarach 315/80 R 22.5 oraz 13 R 22.5 z przeznaczeniem na koła kierowane i napędowe. Ogumienie może być pogłębiane i bieżnikowane. Produkty BFGoodrich Cross Control 2 powstają w europejskich fabrykach marki BFGoodrich.


Źródło: BFGoodrich

 

 

 

Zapisz się na newsletter