Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1. opony goodyear vector 4seasons cargo dla eko pilotow ballast.pl

 

 

Goodyear wprowadza na rynek nowy produkt dedykowany dla lekkich aut dostawczych, takich jak pojazdy pilotujące ładunki ponadnormatywne. Vector 4Seasons Cargo jest wydajną paliwowo, całoroczną propozycją o znakomitych osiągach i wydłużonych przebiegach w stosunku do poprzedniego modelu.

 

2. opony goodyear vector 4seasons cargo dla eko pilotow ballast.plVector 4Seasons Cargo charakteryzuje się krótszą drogą hamowania, ulepszoną stabilnością i poprawionymi właściwościami prowadzenia. Dzięki temu kierowcy czują się pewnej, zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach. Nowe opony oferują dłuższe przebiegi niż poprzednik, a przy tym są ekonomiczne paliwowo, dzięki zmniejszonym oporom toczenia. Dodatkowo Vector 4Seasons Cargo pozwala wyeliminować koszty związane z sezonową wymianą opon.

 

3. opony goodyear vector 4seasons cargo dla eko pilotow ballast.pl

 

Vector 4Seasons Cargo to odpowiedź Goodyear na szybko rozwijający się rynek lekkich aut dostawczych w Europie i Rosji, który pod względem wzrostu wyprzedza nawet segment pasażerski. W 2013 roku lekkie auta dostawcze stanowiły 10,5% parku. Dziś odsetek ten wzrósł do 10,8%, a do 2023 roku będzie stanowić nie mniej niż 10,9% łącznego parku*.

 

4. opony goodyear vector 4seasons cargo dla eko pilotow ballast.plOferta produktowa Goodyear dla lekkich aut dostawczych, to także: EfficientGrip jako propozycja na lato, Cargo UltraGrip 2 na sezon zimowy.

Vector 4Seasons Cargo zastepuje opony Cargo Vector 2 i wykazuje lepsze parametry prowadzenia na zaśnieżonych i oblodzonych drogach.

Nowe opony Vector 4Seasons Cargo są dostępne w 16 rozmiarach, o szerokości od 185 do 235, profilu od 80 do 65 i średnicy obręczy 14”, 15” i 16”. 
 
* IHS, Europa+Rosja


Źródło:Goodyear

Zapisz się na newsletter