Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.goodyear truckforce pomaga szybciej ballast.pl

 

 

Goodyear wyliczył, że średni czas udzielania pomocy na drodze przez sieć TruckForce jest bardzo krótki. Badania prowadzone od początku 2018 roku pokazały, że czas od momentu przyjęcia zgłoszenia o awarii do ponownego wyjazdu pojazdu ciężarowego w dalszą trasę to tylko 147 minut! Byc może dla oczekującego na pomoc czas 2,5 godziny jest długi, ale biorąć pod uwagę niektóre słabo zaludnione, a rozległe kraje europejskie, w których daleko do punktów serwisowych.

 

Goodyear TruckForce to sieć ponad 2000 dostawców usług w 28 europejskich krajach. Każda placówka TruckForce wyposażona jest w niezbędny sprzęt i zatrudnia wyszkolonych techników ogumienia. Gdy pojazd potrzebuje pomocy na drodze, kierowca może zadzwonić do centrum obsługi Goodyear ServiceLine24h, które wysyła najbliższy pojazd serwisowy.

 

3.goodyear truckforce pomaga szybciej ballast.pl

 

Firma oferuje również specjalnie przygotowaną stronę https://serviceline.24assist.eu, która udostępnia łatwy kontakt z centrum obsługi ServiceLine24h. natomiast dzięki najnowszej aplikacji e-Tech, współpracującej z w/w stroną, udało się udoskonalić ServiceLine24h w zakresie komunikacji i skrócenie czasu oczekiwania. Aplikacja umożliwia również menadżerowi pojazdu śledzenie na bieżąco postępu pomocy drogowej, świadczonej za pośrednictwem ServiceLine24h.

 

 

 

Źródło: Goodyear

Zapisz się na newsletter