Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1.mammoet jednak nie na sprzedaz ballast.pl

 

 

SHV Holdings zdecydował się nie sprzedawać swojej spółki zależnej zajmującej się inżynierią transportu i żurawiami, czyli Mammoet. SHV potwierdził, że rozważał zbycie dostawcy usług przemysłowych ERIKS wraz z firmą Mammoet na początku tego roku. Stwierdzono wówczas, że prowadzenie ośmiu oddzielnych grup i wspieranie ich wszystkich jednocześnie nie leży w najlepszym interesie firmy. Wierzono, że Mammoet ma potencjał do przyszłego wzrostu pod kierownictwem nowego właściciela, dzięki swojej silnej pozycji w Europie i obu Amerykach, utworzeniu działu projektów międzynarodowych w Dubaju oraz likwidacji niektórych lokalnych działań w regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie i Afryce.

 

Teraz holding SHV podał, że wycofuje się z decyzji o sprzedaży Mammoet'a i będzie kontynuować realizację strategii w ramach rodziny firm SHV.

 

SHV nabył 75 procent Mammoet w 2006 roku, a rodzina Van Seumeren zachowała 25 procent udziałów. SHV przejął 100-procentową kontrolę nad firmą w 2011 roku.

 

Źródło: Mammoet

Zapisz się na newsletter