Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 2.goldhofer z nagroda za dlugowiecznosc ballast.pl

 

 

Firma Goldhofer otrzymała nagrodę za długowieczność od Specialized Carriers & Rigging Association. SC&RA to międzynarodowa organizacja zrzeszająca ponad 1350 członków z 46 krajów. Nagrody SC&RA's Longevity Awards są przyznawane firmom członkowskim za ich wieloletnie wsparcie i oddanie Stowarzyszeniu i jego misji. Goldhofer został uhonorowany nagrodą 50-lecia. Dział Goldhofer Transport Technology dostarcza ściśle zorientowane na użytkownika rozwiązania dla transportu ciężkiego oraz pełną gamę dedykowanych akcesoriów. Firmy w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie każdego roku zgłaszają dziesiątki zgłoszeń do konkursu SC&RA Awards. Program nagród wyróżnia światową doskonałość w branży żurawi i transportu specjalistycznego. 

 

1.goldhofer z nagroda za dlugowiecznosc ballast.pl


Członkowie SC&RA zajmują się specjalistycznym transportem, usługami dźwigowymi i olinowaniem, przenoszeniem i montażem maszyn, konserwacją przemysłową, produkcją, pompowaniem betonu oraz usługami wynajmu. SC&RA pomaga członkom prowadzić bardziej wydajną i bezpieczną działalność gospodarczą poprzez monitorowanie i wpływanie na oczekujące przepisy i regulacje prawne na poziomie stanowym i krajowym oraz badanie i raportowanie problemów związanych z bezpieczeństwem i najlepszymi praktykami biznesowymi. Więcej informacji można znaleźć na stronie scranet.org.

 

Źródło: Goldhofer

Zapisz się na newsletter