Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 2.pierwszy tadano gr 700ex 4 dociera do europy. ballast.pl

 

 

Zaledwie kilka tygodni temu firma Tadano ogłosiła, że ​​wprowadzi na rynek europejski nową rodzinę żurawi terenowych GR-700EX-4, GR-900EX-4 i GR-1000EX-4 - pisaliśmy o tym tutaj. Firma dotrzymała słowa: pierwszy Tadano GR-700EX-4 z Japonii przybył do Tadano Nederland BV w Purmerend.

 

„Nasz zespół ds. sprzedaży uważa, że ​​to absolutnie wspaniałe, że możemy natychmiast zaoferować te niezwykłe żurawie naszym europejskim klientom” - mówi kierownik sprzedaży w Europie, Stephan Goluch, komentując przybycie GR-700EX-4 do Holandii. Jego entuzjazm nie jest nieuzasadniony – w końcu żurawie terenowe Tadano „Made in Japan” cieszą się wyjątkową reputacją na całym świecie, jeśli chodzi o niezawodność, wydajność, funkcjonalność i łatwość obsługi. „A teraz nasi europejscy klienci mogą również korzystać z zalet najnowszej generacji tych żurawi. Mówiąc prościej, nasze żurawie RT należą do najlepszych, jakie rynek ma do zaoferowania do prac w trudnym terenie”- podkreśla dyrektor generalny Sales International, Futoshi Kimura, który w związku z tym oczekuje, że nowe żurawie z rodziny GR będą się bardzo dobrze sprzedawać.

 

Zespół Tadano w Europie nie mógł się doczekać, aż dotrze pierwszy GR 700EX-4 i śledził jego przybycie do Holandii, korzystając z funkcji lokalizacji wspomaganego satelitarnie systemu telematycznego Hello-Net: „To pozwoliło nam zobaczyć, kiedy żuraw przybył do portu. To był niesamowicie ekscytujący moment – ​​dla nas i naszych klientów to początek nowej ery sprzedaży Tadano w Europie – podkreśla Hendrik-Jan Brands, doradca serwisowy Tadano.


Dzięki udźwigowi 70 ton GR-700EX-4 jest punktem wyjścia dla nowej rodziny żurawi terenowych Tadano. Jednak pod względem technologicznym jest absolutnie na równi ze swoim większym rodzeństwem i wyznacza nowe standardy w wielu obszarach: Długość belki wynosząca 47 metry i udźwig 70 ton w promieniu trzech metrów są rekordowe w tej klasie. Jest też szybki: jego zsynchronizowany system teleskopowy może wydłużyć wysięgnik do 35 metrów w zaledwie 142 sekundy. Ponadto jest kompaktowy i ma całkowitą wysokość zaledwie 3,82 metra. Dwustopniowy, składany dodatkowy wysięgnik żurawia oferuje pozycje przesunięte o 3,5˚, 25˚ lub 45˚ od głównej środkowej linii wysięgnika. Pozwala to nie tylko na bardzo wydajny transport nowego żurawia, ale także sprawia, że ​​maszyna szczególnie dobrze sprawdza się w ciasnych miejscach pracy – szczególnie w połączeniu z Tadano Smart Chart System, który dynamicznie określa udźwig w oparciu o położenie wysięgnika i podpór. Umożliwia to zapewnienie maksymalnego dostępnego udźwigu nawet w ograniczonych miejscach, w których wysięgniki nie mogą być w pełni wysunięte. Ponadto GR-700EX-4 jest standardowo wyposażony w system komunikacji Hello-Net. System ten stale monitoruje dane operacyjne żurawia, w tym jego stan pracy, lokalizację, konfigurację i konserwację. Odpowiednia aplikacja na smartfona Tadano Hello-Data Link łączy żuraw z urządzeniami mobilnymi, ułatwiając wygodny dostęp do tych danych w czasie rzeczywistym.

 

Źródło: Tadano

Zapisz się na newsletter