Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.nowy punkt sieci mercedes benz trucks polska ballast.pl

 

 

Nowy serwis powstał w całkowicie zrewitalizowanych budynkach na niespełna 4-hektarowej działce. – Początkowo planowaliśmy tylko serwis naczep – mówi Dawid Kalinowski, prezes zarządu EF Serwis, spółki w grupie Euro Finannce. – Jednak, ponieważ ta część Polski, północna Wielkopolska, była dotąd białą plamą na mapie serwisów samochodów ciężarowych Mercedesa, dostrzegliśmy tu potencjał, a centrala Mercedes-Benz Trucks Polska nas zachęciła do podjęcia wyzwania. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do naszej sieci dołączył ten nowy obiekt, gratulujemy jego założycielom i jestem pewien, że wspólnie osiągniemy wiele sukcesów – mówi Piotr Materzok, Head of Customer Services & Parts w Mercedes-Benz Trucks Polska. – Jesteśmy gotowi udzielać naszym kolegom z Piły wszelkiego potrzebnego wsparcia w realizacji tego celu i cieszymy się, że dzięki obecności autoryzowanej placówki naszej marki w nowej lokalizacji możemy być bliżej obecnych i potencjalnych klientów z tego regionu.

 

3.nowy punkt sieci mercedes benz trucks polska ballast.pl

 

Trzy kanały z dziesięcioma stanowiskami naprawczymi mają powierzchnię 920 m2. Do tego część biurowa, z interaktywną recepcją i poczekalnią, zajmuje ok. 100 m2, a magazyn części ok. 225 m2. Całość wzbogaca 2800 m2 placu ze stacją kontroli pojazdów. – Budynki, które tu zastaliśmy, wymagały głębokiej rewitalizacji, aby dostosować je do standardów marki, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu. Wszystkie audyty przebiegły pomyślnie i możemy oficjalnie działać jako autoryzowany serwis Mercedes-Benz Trucks Polska – mówi Dawid Kalinowski. Obiekt zarządzany jest przez Marcina Piwkowskiego, który jako dyrektor zarządzający odpowiada za część administracyjną, oraz Wojciecha Matuszewskiego, odpowiedzialnego za serwis. Obydwaj wcześniej pracowali w firmie transportowej Euro Finannce. – Współpracowaliśmy z Mercedes-Benz jako firma transportowa od wielu lat, ale jesteśmy bardzo dumni, że teraz zostaliśmy partnerem marki jako autoryzowany serwis. To duże osiągnięcie i towarzyszą mu ogromne emocje – mówi Marcin Piwkowski. – W naszym regionie brakowało takiego punktu i cieszymy się, że to właśnie my mogliśmy go zapewnić klientom.

W nowym obiekcie klienci znajdą kompleksową obsługę. – To bardzo ważne dla firm transportowych, wiemy o tym dobrze dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży – mówi Wojciech Matuszewski. – Jako duży przewoźnik, znamy świetnie potrzeby tego rodzaju klientów, jeśli chodzi o serwis. Dlatego oferujemy obsługę całego pojazdu – zarówno ciągnika, jak i naczepy, wind, agregatów. Mamy także podpisaną umowę z oponiarską marką premium i będziemy realizować usługi wulkanizacyjne. Komplet usług dopełnia Serwis 24h, który jest bardzo istotnym elementem dla klientów transportowych.

 

4.nowy punkt sieci mercedes benz trucks polska ballast.pl

 

W EF Serwis pracuje 10 techników, diagnosta i mistrz, doradca serwisowy, specjalista ds. logistyki oraz recepcjonistka. – Obecnie bardzo intensywnie się szkolimy, wszyscy musimy spełniać standardy marki – mówi Wojciech Matuszewski. – Dla klienta transportowego, jakim sami jesteśmy, najważniejsze w serwisie są dwa elementy: czas i jakość naprawy – podkreśla Dawid Kalinowski. – Dlatego oprócz oczywistych standardów wymaganych przez markę, będziemy wdrażać własne innowacje. Na przykład zaprojektowaliśmy aplikację, dzięki której klienci będą mogli zapisywać się do serwisu online, umieszczając w chmurze opis zlecenia wraz ze zdjęciami. W ten sposób będziemy wcześniej wiedzieli, z jaką usterką pojazd do nas trafi, co pozwoli przygotować się do naprawy i skrócić jej czas. EF Serwis w Pile mieści się przy Al. Powstańców Wielkopolskich 163a, jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8-16.

 

Źródło: Mercedes-Benz Trucks Polska

Zapisz się na newsletter