Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

3.goldhofer i nagroda global market leader champion 2021 ballast.pl

 

 

Niemiecka firma ponownie zdobywa uznanie światowego lidera rynku, w zakresie transportu ciężkiego i ponadgabarytowego. Już po raz czwarty eksperci z Uniwersytetu St. Gallen i Akademii Liderów Niemieckiego Rynku Globalnego (Schwäbisch-Hall) potwierdzili wiodącą rolę Goldhofer AG w dziedzinie transportu ciężkiego i ponadgabarytowego. Firma z siedzibą w Memmingen, obecna na sześciu kontynentach, po raz kolejny otrzymała tę prestiżową nagrodę. „Jesteśmy absolutnie zachwyceni tym wyróżnieniem, zwłaszcza że odzwierciedla ono satysfakcję klientów na całym świecie, wynikającą z know-how, doświadczenia, a przede wszystkim entuzjastycznego zaangażowania naszych pracowników. To jest klucz do wiodącej pozycji na rynku. Podziękowania i podziękowania kieruję do wszystkich pracowników Goldhofer na całym świecie ”- mówi Lothar Holder, dyrektor generalny Goldhofer AG.

 

1.goldhofer i nagroda global market leader champion 2021 ballast.pl

Lothar Holder, dyrektor generalny Goldhofer AG

 

W tym roku firma Goldhofer po raz kolejny została wyróżniona, przewyższając kryteria w dziedzinie transportu ciężkiego i ponadgabarytowego. W 2019 roku 751 pracowników Goldhofera osiągnęło sprzedaż netto o wartości ponad 213 mln euro, przy czym eksport stanowił 83%, co odzwierciedla fakt, że firma założona w 1705 roku jest obecna ze swoimi produktami na wszystkich kontynentach.

 

4.goldhofer i nagroda global market leader champion 2021 ballast.pl

Goldhofer to także pojazdy lotniskowe

 

Jednak lider pozostał wierny swoim początkom: jako jedna z najstarszych niemieckich firm w indeksie Global Market Leader Index, Goldhofer AG jest w całości własnością fundacji Alois Goldhofer z Memmingen. Coroczna lista światowych liderów, pochodzących z Niemiec, opiera się na obiektywnym i przejrzystym procesie selekcji. Dane z publicznie dostępnych źródeł są oceniane na podstawie ścisłych kryteriów.

 

Źródło:Liebherr

Zapisz się na newsletter