Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

3.90 lat maszyn kobelco ballast.pl

 

 

W 1930 roku firma Kobelco stworzyła pierwszą w Japonii koparkę elektryczną, która utorowała drogę wszystkim przyszłym maszynom budowlanym Kobelco i nadała ton dziesięcioleciom pionierskich osiągnięć technologicznych.W 1960 roku Kobelco ukończył fabrykę Okubo i rozpoczęła się produkcja maszyn budowlanych.

 

1.90 lat maszyn kobelco ballast.pl

 

Dziś ta fabryka nadal istnieje i zajmuje się produkcją żurawi. Jest to jedna z czterech fabryk firmy w Japonii. Dzisiejsze Kobelco działa teraz w ponad 100 krajach, zatrudniając prawie 480 dealerów i 8 000 pracowników na całym świecie.Ważnym kamieniem milowym dla Kobelco w ostatniej dekadzie było utworzenie Kobelco Construction Machinery Europe B.V. (KCME) z siedzibą główną w Almere w Holandii w 2013 r.

 

4.90 lat maszyn kobelco ballast.pl

 

W ciągu ostatnich siedmiu lat ta ważna baza zapewniła wydajną i elastyczną obsługę oraz pełne wsparcie posprzedażowe dla swoich europejskich klientów za pośrednictwem 64 dealerów i 270 punktów sprzedaży w 60 krajach. KCME zajmuje się sprzedażą i serwisem koparek oraz żurawi gąsienicowych z wysięgnikiem kratowym od 50 do 350 ton w Europie, Rosji-WNP i Maghrebie. Nowoczesny magazyn części obsługuje również usługi posprzedażowe w tych regionach.

 

Żródło: Kobelco/Grzegorz Teperek - ballast.pl

Zapisz się na newsletter