Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 8.firma sennebogen wmurowala kamien wegielny ballast.pl

 

 

Po oficjalnym wmurowaniu kamienia węgielnego w dniu 10 lipca 2020, firma Sennebogen kontynuuje strategię rozwoju i inwestuje w nową lokalizację w gminie Steinach (Straubing). Budowa nowego Centrum Obsługi Klienta rozpoczęła się w kwietniu. Teraz projekt został zaprezentowany publiczności wraz z położeniem kamienia węgielnego.

 

1.firma sennebogen wmurowala kamien wegielny ballast.pl

 

W nowej lokalizacji, która ma zostać uruchomiona do maja 2021 r., Sennebogen połączy działalność serwisową z częściami zamiennymi, obsługą klienta i Sennebogen Vertriebs GmbH & Co. KG. Na terenie o powierzchni 87 000 m² powstaną dwa budynki biurowe, przestronne hale i ultranowoczesny magazyn części zamiennych. Wspólnie, z przedstawicielami lokalnej polityki i zaangażowanymi firmami budowlanymi, akcjonariusze Erich i Walter Sennebogen wmurowali symboliczny akt z nadzieją na pomyślne zainwestowanie 25 milionów euro.

 

2.firma sennebogen wmurowala kamien wegielny ballast.pl

 

Obecnie trwają prace ziemne, fundamentowe oraz stabilizowane jest podłoże . Pierwsze betonowe filary kreślą rozmiary przyszłych obiektów, w tym ultranowoczesnego centrum serwisowego. Dzięki centrum części zamiennych, obsłudze klienta i Sennebogen Vertriebs GmbH & Co KG, wszystkie działy firmy zorientowane na klienta i jego obsługę zostaną połączone w jednym miejscu, dzięki czemu można będzie wykorzystać efekty synergii.

 

5.firma sennebogen wmurowala kamien wegielny ballast.pl

 

Połączenia transportowe zapewnią najlepszy możliwy dostęp do sektora wynajmu i maszyn używanych oraz międzynarodowej logistyki części zamiennych, gdyż zakład jest dogodnie zlokalizowany między Straubing a Wackersdorf.

 

3.firma sennebogen wmurowala kamien wegielny ballast.pl

 

Generalnym wykonawcą jest firma Max Bögl. Projekt budowlany jest koordynowany przez Koch Group, a na poszczególnych etapach budowy wykorzystywane są również własne żurawie Sennebogen. Kapsułę czasu, zawierającą monety, plany budowy i aktualną gazetę codzienną, zakopano dla kolejnych pokoleń.

 

4.firma sennebogen wmurowala kamien wegielny ballast.pl

 

W nowej lokalizacji w Steinach powstanie nowoczesna platforma logistyczna do zarządzania częściami zamiennymi z automatyzacją technologii magazynowej i zoptymalizowanymi procesami logistycznymi. Spodziewanych jest na regałach 30 000 artykułów, w 5300 paletach i 37 400 pojemnikach na małe części.

 

6.firma sennebogen wmurowala kamien wegielny ballast.pl

 

W trakcie budowy - do nowej lokalizacji - zostanie przeniesionych około 100 pracowników z Hebbelstraße w Straubing. W perspektywie średnioterminowej powstanie tam kolejnych 50 miejsc pracy z wykwalifikowanymi specjalistami, w szczególności mechanikami maszyn, a także technikami i inżynierami, w zakresie najnowocześniejszych technik telemetrycznych i zdalnej diagnostyki.Sennebogen Vertriebs GmbH & Co. KG. (SVG) wspiera obecnych partnerów sprzedaży i serwisu, oferując usługi wynajmu i sprzedaży, oferując sprzedaż maszyn i żurawii lub ich wynajem. Gratulujemy i życzemy dalszych sukcesów!


Źródło: Sennebogen

Zapisz się na newsletter