Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.integracja mammoet i ale ballast.pl

 

 

W ciągu najbliższych miesięcy zostanie opracowany plan pełnej integracji obu firm, który skupi się na zbliżeniu obu organizacji, przy jednoczesnym utrzymaniu światowej klasy usług. Globalny zasięg połączonej działalności jest nieporównywalny z konkurencją - to ponad 140 biur i oddziałów na całym świecie w bliskości najważniejszych światowych obszarów przemysłowych.

Paul van Gelder, CEO Mammoet, skomentował:

„Cieszymy się na współpracę z naszymi nowymi kolegami z całego świata i ustanowienie długoterminowych relacji z naszymi klientami, zarówno obecnymi, jak i nowymi. Dołożymy wszelkich starań, aby wspierać ich w działaniach mających na celu wzmocnienie przedsiębiorstw i społeczności, które są częścią przejścia do bardziej zrównoważonej przyszłości. W miarę jak ich cele stają się coraz większe i bardziej złożone, musimy przekształcić się, aby je wspierać, jednocześnie koncentrując się na bezpieczeństwie.W tym celu chcemy lepiej zrozumieć biznes i wyzwania naszych klientów niż ktokolwiek inny. Bez względu na ich wielkość, branżę lub lokalizację. Będziemy nadal ulepszać nasze usługi i wspierać je w budowaniu inteligentniejszych, bezpieczniejszych i silniejszych na całym świecie.Czujemy fundamentalny związek z tymi słowami. Wyrażają nasze pragnienie, by rzucić wyzwanie konwencjonalnemu myśleniu, zminimalizować ryzyko i prowadzić innowacje w branży. Właśnie dlatego postanowiliśmy wziąć je pod uwagę w naszej nowej ofercie marki. Razem jesteśmy mądrzejsi, bezpieczniejsi, silniejsi. ”

Połączony zespół specjalistów Mammoet oraz flota ciężkiego sprzętu są obecnie największymi na świecie "organizmami" w branży. Co najważniejsze, Mammoet jest jedynym globalnym przedsiębiorstwem zajmującym się transportem ciężkich ładunków i transportem z dużym zakładem badawczo-rozwojowym prowadzonym niezależnie od działalności operacyjnej, co pozwala mu wprowadzać innowacje w perspektywie długoterminowej w ścisłej współpracy z klientami. Dotychczasowe innowacje, takie jak zakresy dźwigów PTC i SK oraz Mega Jack, przewodzą branży - skracając harmonogramy projektów w procesie i redefiniując praktyki branżowe.

Skład nowego Zarządu:

Michael Birch, dotychczas członek zarządu ALE, dołączył do zarządu Mammoet, który składa się z następujących członków:

Paul van Gelder - dyrektor generalny
Kees Voormolen - dyrektor finansowy
Michael Birch - dyrektor handlowy
Jan Kleijn - dyrektor operacyjny
Ivonne Verlinde - dyrektor ds. Zasobów ludzkich


Źródło: Mammoet

Zapisz się na newsletter