Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

3.goldhofer na florydzie ballast.pl

 

 

Goldhofer może teraz docierać do nabywców w USA jeszcze szybciej i łatwiej. Na początku listopada firma zorganizowała dzień otwarty dla klientów w swojej nowej, amerykańskiej placówce, w Miramar (Floryda). „Dla nas logicznym krokiem jest odpowiedź na dynamiczny wzrost popytu na nasze rozwiązania transportowe i lotniskowe na kontynencie amerykańskim, dzięki kompleksowej ofercie obejmującej części zamienne, konserwację, naprawy i remonty”, mówi Lothar Holder, CEO Goldhofer AG. Do nowego obiektu przybyło wielu zaproszonych gości, aby zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami i usługami firmy Goldhofer.

 

2.goldhofer na florydzie ballast.pl

 

W dniu 5 listopada 2019 r. Stefan Kohler (wiceprezes ds. Sprzedaży, Goldhofer Inc.) John Biagi (dyrektor generalny FliteLine) i Lothar Holder (dyrektor generalny Goldhofer AG) powitali ponad stu gości z sektora transportu ciężkiego z całej Ameryki. Po krótkich prezentacjach firm Goldhofer,FliteLine oraz produktów odwiedzający mieli okazję obejrzeć placówkę. Duże zainteresowanie wzbudziły demonstracje naczep niskopodwoziowych STZ-VL3,STZ-P9, ciężkich modułów PST/SL-E oraz napędu „ADDrive”. Odwiedzający byli szczególnie zadowoleni z wiadomości, że oprócz sprzedaży i serwisu Goldhofer świadczy remonty swoich pojazdów w USA, a także uruchomił sklep z częściami zamiennymi.

 

4.goldhofer na florydzie ballast.pl


„Cieszymy się, że nasza bezpośrednia obecność w USA umożliwi nam jeszcze szybszy bezpośredni kontakt z naszymi klientami. Od wysyłek części zamiennych po serwisowanie i remonty na miejscu - nasi klienci mogą korzystać z wiedzy eksperckiej naszego zespołu oraz z szybszej reakcji - możliwej dzięki obsłudze wszystkich procesów tutaj, na miejscu. To oszczędza naszym klientom czas i pieniądze ”, mówi Stefan Kohler.

Obecność marki Goldhofer, oraz jej europejskich konkurentów, na do niedawna, hermetycznym rynku północnoamerykańskim, świadczy o przewadze europejskiej myśli technicznej i biznesowej. 


Źródło:Goldhofer

Zapisz się na newsletter