Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

4.tadano road show 2019 podsumowanie ballast.pl

 

 

W ubiegłym tygodniu zakończyło się Tadano Road Show 2019. W jego trakcie żuraw Tadano ATF 100-G4 odwiedził 5 lokalizacji w Polsce, aby dać się poznać polskim klientom. Impreza spotkała się ze sporym zainteresowaniem – przybyło łącznie kilkadziesiąt osób, co jest sporym sukcesem, jak na zapracowaną końcówkę roku wśród wielu firm dźwigowych.

 

3.tadano road show 2019 podsumowanie ballast.pl

9.tadano road show 2019 podsumowanie ballast.pl

11.tadano road show 2019 podsumowanie ballast.pl

 

Organizatorem Tadano Road Show 2019 była firma BH Ruda, znana z bogatej oferty maszyn. Obecność marki Tadano w portfelu firmy nie powinna dziwić. BH Ruda od lat sprowadza, sprzedaje i serwisuje produkty światowych marek.

 

5.tadano road show 2019 podsumowanie ballast.pl

12.tadano road show 2019 podsumowanie ballast.pl

 

Jak postrzegana w Polsce jest marka Tadano? Chyba trochę tak, jak wśród samochodów osobowych znany jest Bentley: każdy o nim słyszał, rzadko kto go widział, a jeszcze rzadziej miał okazję go wypróbować. Stąd pomysł na prezentację w pięciu miejscach w kraju.

 

6.tadano road show 2019 podsumowanie ballast.pl

7.tadano road show 2019 podsumowanie ballast.pl

20.tadano road show 2019 podsumowanie ballast.pl

 

Z kolei – wracając do „bentlejowych” skojarzeń – polskich klientów nie trzeba przekonywać do jakości produktów Tadano. Polacy lubią japońską i niemiecką jakość, a tu mają „dwa w jednym”. A wchłonięcie DEMAGa jeszcze bardziej to przekonanie umacnia. Dziękujemy BH Ruda za ciekawą inicjatywę i czekamy na kolejną edycję Tadano Road Show. Poniżej jeszcze kilka fotek żurawia.

 

8.tadano road show 2019 podsumowanie ballast.pl16.tadano road show 2019 podsumowanie ballast.pl

 

2.tadano road show 2019 podsumowanie ballast.pl

 

3.tadano road show 2019 podsumowanie ballast.pl

 

Grzegorz Teperek-ballast.pl/zdjęcia: Grzegorz Teperek/BH Ruda

Zapisz się na newsletter