Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.liebherr lhm 800 w porcie bronka ballast.pl

 

 

Drugi samojezdny żuraw portowy Liebherr LHM 800 pojawił się w rosyjskim porcie Bronka. Jednostkę dostarczono na pokładzie mv Trina. To drugi żuraw tego typu w tym porcie.

 

3.liebherr lhm 800 w porcie bronka ballast.pl

 

LHM 800 jest najmocniejszym mobilnym żurawiem portowym na świecie (udźwig ponad 300 ton). Dzięki swoim ogromnym wymiarom obsługuje duże kontenerowce o szerokości do 22 rzędów kontenerów. Jednak nadaje się nie tylko od tej pracy. Może obsługiwać także ładunki masowe oraz - co dla czytelników portali ballast.pl jest najistotniejsze - także ładunki ponadnormatywne.

 

4.liebherr lhm 800 w porcie bronka ballast.pl

 

Unikalny żuraw został oddany do użytku w ciągu miesiąca od dostawy po odprawie celnej, pracach montażowych, testach, procedurze rejestracji i ubezpieczeniu. Razem z "bratem bliźniakiem" jest w stanie obsłużyć największe ładunki ponadnormatywne (do 500 ton) w relacji woda-droga, co świadczy o jego statusie w rejonie Petersburga.

 

 

Źródło: Port of Hamburg (https://www.hafen-hamburg.de/en) /Liebherr/zdjęcia:Felix LLc./Liebherr

Zapisz się na newsletter