Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 2.itd zamawia 64 many tge ballast.pl

 

Umowę podpisali Krzysztof Pajączek Dyrektor Generralny GITD oraz Marc Martinez Prezes MAN Truck & Bus Polska

 

Dnia 27.09 br. w siedzibie Generalnej Inspekcji Transportu Drogowego podpisano umowę na dostawę 64 samochodów MAN TGE 3,5t z zabudową wykonaną przez AMZ Kutno S.A.

W uroczystości udział wzięli Minister Infrastruktury i Rozwoju Andrzej Adamczyk, Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur, Dyrektor Generalny Krzysztof Pajączek oraz Marc Martinez, Prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska.

Samochody będą wykorzystywane w codziennej operacyjnej pracy Inspektorów na terenie całego kraju – pierwsze jednostki pojawią się w I półroczu 2020 roku.

 

3.itd zamawia 64 many tge ballast.pl

 

Podpisanie umowy,od prawej Andrzej Adamczyk, Minister Infrastruktury i Rozwoju,Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego,

Marc Martinez Prezes MAN Truck & Bus Polska, Krzysztof Pajączek Dyrektot Generalny GITD, pozostali przedstawiciele GITD

 

„Dzisiejsze podpisanie umowy na dostawę 64 samochodów TGE to kolejny ważny krok w kierunku umacniania pozycji naszej marki na polskim rynku. MAN TGE to najmłodszy produkt w naszej ofercie, ale konsekwentnie zdobywa coraz więcej klientów w różnych branżach, począwszy od klasycznej branży transportowej (firmy kurierskie, transport międzynarodowy, usługi budowlane) po transport specjalistyczny taki jak przewóz pieniędzy, czy transport chorych w ambulansach. Cieszę się, że ITD, tak ważna i blisko związana z transportem instytucja zdecydowała się na zakup oferowanych przez nas samochodów.” powiedział podczas podpisania umowy Marc Martinez.

 

Źródło:MAN Truck & Bus

Zapisz się na newsletter