Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1.list prezesa tadano do klientow demag ballast.pl

 

 

 

Tadano Ltd. sfinalizowało 1 sierpnia przejęcie 215 mln USD firmy Demag Mobile Cranes.Żurawie Demag zapewniają Tadano jedną z najbardziej kompletnych gam urządzeń dźwigowych dostępnych u jednego producenta. Rozszerza linię produktów o osiem modeli dźwigów gąsienicowych z wysięgnikiem kratowym o udźwigu od 400 do 3200 ton. Ponadto 15 modeli żurawi terenowych Demag zwiększa maksymalny udźwig Tadano w segmencie do 1200 ton. Po przejęciu, całkowita linia urządzeń podnoszących Grupy Tadano obejmuje teraz ponad 80 modeli.

Starając się przewodzić branży, Tadano zbuduje synergię z linią Demag, aby zwiększyć wydajność i stymulować innowacje. Tadano połączy siły i wzmocni mocne strony Demag i Tadano Faun GmbH (TFG), filaru grupy Tadano od 1990 roku. Dzięki wysoce komplementarnej ofercie między liniami produktów obu marek, Tadano Ltd. może wykorzystać ogromne synergie w całym łańcuchu wartości.

Będąc spółką zależną grupy Tadano, nazwa firmy Demag zostanie zmieniona na Tadano Demag GmbH w najbliższych tygodniach. Ponadto od 1 sierpnia Demag'iem kieruje Jens Ennen.

 

W związku z zakończeniem transakcji prezes Tadano skierował list do dotychczasowych klientów Demag:

 

Tadano Ltd. zakończyło przejęcie firmy Demag Mobile Cranes. Transakcja łączy dwie najlepsze marki w branży urządzeń dźwigowych - każda znana z bezpieczeństwa, jakości, innowacji i wydajności. Marki Tadano i Demag wykorzystują od teraz długą historię produkcji i pracy. Współpracując, będziemy się rozwijać, wprowadzać innowacje i przyczyniać się do sukcesu naszych klientów na całym świecie.

Długofalowym celem Grupy Tadano jest osiągnięcie pozycji światowego lidera w branży urządzeń dźwigowych, a przejęcie dźwigów mobilnych Demag jest jednym z kluczowych kroków w kierunku osiągnięcia tego celu. Będziemy nadal pracować niestrudzenie, aby być Waszym najlepszym wyborem wśród żurawi i zaspokoić Wasze potrzeby w zakresie podnoszenia, zapewniając bezpieczny, wysokiej jakości, wydajny i innowacyjny sprzęt i technologię.

Przejście marki Demag do Grupy Tadano odbędzie się płynnie, a nasi klienci mogą oczekiwać, że będą mogli prowadzić działalność jak dotychczas. Przez większość czasu będziecie nadal współpracować z tymi samymi kontaktami w zakresie sprzedaży, serwisu i części Demag, jak do tej pory. Tylko ostatnia część ich adresów e-mail zmieni się z „@ terex.com” na „@ tadano.com”.

Demag od dawna produkuje jedne z najlepszych na świecie dźwigów samojezdnych. Każdy oddany interesariusz firmy Demag - klienci, dystrybutorzy, dostawcy itp. - wnosi do firmy wielką wartość. Na początku naszej podróży z Demag dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Wam płynne przejście, abyście mógli bezproblemowo i skutecznie realizować ważne przedsięwzięcia.

Ta zmiana służy jako okazja do połączenia naszych sił, aby lepiej służyć firmie dźwigowej. Wykorzystamy synergię między Tadano Ltd., Tadano Faun GmbH (TFG) i Demag w całym łańcuchu wartości, w tym w projektowaniu dźwigów, zakupach, produkcji i wsparciu sprzedaży, aby jeszcze bardziej przynieść Wam korzyści.

Filozofia korporacyjna Tadano to tworzenie, wkład i współpraca. Grupa Tadano realizuje nasze podstawowe wartości - bezpieczeństwo, jakość i wydajność w oparciu o zgodność - w każdym z naszych produktów i usług. Biorąc pod uwagę kulturę korporacyjną i nasze podejście do ciągłego doskonalenia produkcji, nasze powiązanie z marką Demag jest bardzo bliskie, od samego początku.

Cieszymy się, że możemy rozpocząć tę podróż, zwiększając naszą zdolność do zaspokajania Waszych potrzeb. Dziękujemy za nieustające zaufanie do dźwigów Demag.

 

3.list prezesa tadano do klientow demag ballast.pl

 

Z poważaniem,

Koichi Tadano
Prezes i CEO


Źródło:Tadano Demag

 

Zapisz się na newsletter