Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

3.nowe centrum obslugi klienta sennebogen ballast.pl

 

 

SENNEBOGEN inwestuje w nową lokalizację w miejscowości Steinach/Straubing.Celem jest połączenie działalności usługowej w zakresie części zamiennych i obsługi klienta. Na powierzchni 87 000 m² do końca 2020 r. powstaną dwa budynki biurowe, przestronne hale i nowoczesny magazyn części zamiennych. Sennebogen Maschinenfabrik GmbH zainwestuje ponad 25 milionów euro w nową lokalizację w Dolnej Bawarii, dogodnie położoną na skrzyżowaniu autostrady A3 i drogi B20. W ramach nowej budowy w regionie powstanie około 50 nowych miejsc pracy w perspektywie średnioterminowej.

 

1.nowe centrum obslugi klienta sennebogen ballast.pl

 

Zaprojektowano najnowocześniejsze środowisko logistyczne, w tym automatyzację magazynu na 30 000 artykułów, 5300 palet i 37 400 małych pojemników. W 28-metrowej wysokości magazynie kasetowym o dużej pojemności można będzie przechowywać i zarządzać komponentami o masie do 20 ton. Pozostałe lokalizacje firmy Sennebogen skoncentrują się na produkcji maszyn. odzyskana powierzchnia pomagazynowa w każdym z zakładów posłuży do rozszerzenia produkcji. W ramach nowej lokalizacji około 100 miejsc pracy zostanie przeniesionych z Hebbelstrasse w Straubing do Steinach.


Źródło: Sennebogen

Zapisz się na newsletter