Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.zaproszenie nooteboom na bauma 2019 ballast.pl

 

 

Bauma, największe targi sprzętu budowlanego na świecie, stają się jeszcze większe. Dla Nooteboom to idealna okazja do zaprezentowania swoich najnowszych osiągnięć w międzynarodowym transporcie nienormatywnym i najnowszych trendów w branży budowlanej. Stoisko Nooteboom, znajdziecie pod numerem FN 721/10,na ogromnym terenie na zewnątrz.

 

4.zaproszenie nooteboom na bauma 2019 ballast.pl

 

Na stoisku Nooteboom prezentowane będą różne rozwiązania transportowe dla branży budowlanej i dźwigowej. Prawdziwą atrakcją będzie największa w historii naczepa EURO-PX. Na stoisku znajduje się również naczepa niskopodwoziowa Manoovr z łożem koparkowym i 80-tonowymi rampami, specjalnie do transportu dużych i ciężkich maszyn. A dla firm dźwigowych Nooteboom prezentuje niezwykle kompaktową naczepę balastową.

 

3.zaproszenie nooteboom na bauma 2019 ballast.pl

 

Oprócz innowacji związanych z przyczepami, zaprezentowany będzie program do obliczania obciążenia osi NoVAB 3.0 oraz Nooteboom Academy, która oferuje specjalne programy szkoleniowe dla kierowców. A miłośnicy modeli na pewno znajdą to czego poszukują w sklepie Nooteboom, gdzie wprowadzane są różne nowo opracowane modele w skali. Aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę dla wszystkich, Nooteboom będzie obecny na Baumie praktycznie z całym zespołem sprzedaży. Czekamy na Państwa od 8 do 14 kwietnia na Bauma 2019 w Monachium, stoisko FN 721/10.


Źródło: Nooteboom

 

 

 

 

 

 

Zapisz się na newsletter