Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

podnoszenie i transport ladunkow ponadgabarytowych seminarium

 

 

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracodawców Transportu Nienormatywnego organizuje wyjątkowe szkolenie w zakresie bezpieczeństwa przy podnoszeniu, ładowaniu, mocowaniu i przewożeniu ładunków ponadgabarytowych. Wykładowcą jest światowej sławy eksperta – Pan Marco van Daal, który swoje doświadczenie i osiągnięcia uzyskiwał w takich firmach jak Mammoet czy Fagioli.

 

Pan Marco van Daal w trakcie konferencji World Crane and Transport Summit wielokrotnie przedstawiał prezentacje dotyczące prawidłowego obliczania naprężeń jakie występują podczas podnoszenia i mocowania ładunków, odpowiedniego wyliczania siły tarcia oraz kąta pochylenia, którego niedochowanie prowadzi wprost do katastrof. Dwudniowe szkolenie prowadzone w formie warsztatów ma na celu przedstawienie najbardziej istotnych zagadnień zarówno dla firm dźwigowych, zajmujących się podnoszeniem ładunków, jak i firm transportowych, które w realiach dróg publicznych mają za zadanie bezpiecznie i na czas dowieźć ładunki we wskazane miejsca.


W trakcie szkolenia uczestnicy będą mogli zadawać pytania bezpośrednio prowadzącemu, który chętnie odpowie na pytania związane z siłami wiatru, które oddziaływają na ładunek, jak prawidłowo wskazywać środek ciężkości oraz przewidywać siły oddziaływujące z tym związane, wskazane zostaną prawidłowe sposoby mocowania, także w kontekście wytrzymałości gruntu na którym postawiony zostanie żuraw. W części transportowej przewoźnicy oraz spedytorzy działający w branży Project Cargo dowiedzą się, jak prawidłowo wykorzystywać punkty mocowań, zwrotnice oraz samojezdne wózki modułowe (SPMT) do przewozu najcięższych ładunków niepodzielnych.


Jeśli te lub inne zagadnienia związane z podnoszeniem lub przewożeniem ładunków ponadgabarytowych są w zakresie Twoich zastosowań, OSPTN daje Ci możliwość jedyną w dotychczasowej historii, aby uczyć się od najlepszych.

 

Dla wszystkich zgłaszających się za pośrednictwem portalu ballast.pl przewidziano zniżkę -10% - wystarczy wpisać kod "Ballast10" w formularzu rejestracyjnym do 25.02.


Wszystkich chętnych zapraszamy na www.ponadnormatywni.pl gdzie można dokonać zapisów na seminarium, które odbędzie się 6 i 7 marca 2019 roku, w Hotel Airport Okęcie w Warszawie.

 

Źródło:ponadnormatywni.pl

Zapisz się na newsletter