Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 2.3 x combimax ballast.pl

 

 

Maksymalna elastyczność to podstawowa zasada holenderskiej firmy Flex Rent Specials, oferującej pojazdy do wynajęcia. Niedawno odebrała ona trzy nowe zestawy CombiMAX z firmy Faymonville.

To 32 linie osi, podzielone na pięć 2-osiowych wózków środkowych, trzy 6-osiowe wózki środkowe i cztery 1-osiowe jokery. W przypadku ofert Flex Rent Specials dostępne są również dwie podwójne teleskopowe belki dodatkowe o długości do 16 000 milimetrów, umożliwiające tworzenie dalszych kombinacji. Dwa teleskopowe pomosty można hydraulicznie poszerzać od szerokości podstawowej 3000 mm do 4700 mm. Dostępna jest również obrotnica montowana na zespole osi tylnych, przeznaczona do współpracy z ładunkami dłużycowymi.

 

1.3 x combimax ballast.pl

 

 

3.3 x combimax ballast.pl

 

Flex Rent Specials specjalizuje się w wynajmie ciężkich ciągników siodłowych, naczep niskopodwoziowych, modułów i żurawi samojezdnych – krótko- i długoterminowo. Poniżej możecie zobaczyć krótki film pokazujący CombiMax w akcji.

Faymonville CombiMAX: A package of three combinations for Flex Rent Specials
Faymonville CombiMAX: A package of three combinations for Flex Rent Specials
Previous Next Play Pause
1

 

 

 

Źródło: Faymonville

Zapisz się na newsletter