Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 4. a moze taka anlaga ballast.pl wynik

 

 

Wielu polskich pilotów zazdrości (i słusznie) systemu znaków zmiennej treści, jakimi posługują się ich niemieccy koledzy? Ale chyba lepszy pomysł od lat mają Szwedzi – co powiecie na tego typu pojazd i jego wyposażenie?

TMA Bolaget AB, szwedzkie przedsiębiorstwo zajmujące się bezpieczeństwem drogowym, od niedawna posiada dwa, w pełni elektryczne, pojazdy specjalnego przeznaczenia na podwoziu eEconic. Mercedesy wyposażone są w system znaków zmiennej treści i bufory bezpieczeństwa umieszczone z tyłu pojazdu. Ich rolą jest powstrzymać pojazdy w razi kolizji i zredukować siłę uderzenia.

 

 

2. a moze taka anlaga ballast.pl wynik

 

3. a moze taka anlaga ballast.pl wynik

 

1. a moze taka anlaga ballast.pl wynik

 

 

Obydwa eEconiki zostały wyposażone przez firę Vicky Teknik, która ma wieloletnie doświadczenie w budowie tego typu specjalistycznych rozwiązań. Pojazdy są wyposażone w oddzielny układ akumulatorów o pojemności ok. 20 godzin pracy i ogniwa słoneczne.

A może tak powinny wyglądać także pojazdy pilotujące ładunki ponadnormatywne? 

Źródło: Daimler Trucks

Zapisz się na newsletter