Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1.5 osi od schwarzmuellera ballast.pl

 

 

Nowa, 5-osiowa przyczepa niskopodwoziowa Schwarzmüller dla firmy Bantle Transporte Gmbh to spawana konstrukcja stalowa z obniżoną ramą za obrotnicą, najazdami i łożem po ramię koparki. Pojazd jest doskonale przystosowany do transportu maszyn budowlanych. Użytkownik może z łatwością transportować swoje koparki gąsienicowe Liebherr (R926 i R928) o masie do 29 ton.

Przyczepa ma całkowitą masę techniczną 50 ton, ma prawie 10 metrów długości i 2,55 metra szerokości, ale można ją zwiększyć do 3 metrów. Aby zapewnić optymalne zabezpieczenie ładunku, w ramie zewnętrznej znajduje się sześć par kieszeni na kłonice, sześć par 3-towych punktów mocujących i dziewięć par zagłębionych, składanych pierścieni mocujących o wytrzymałości do 10 t każdy.

W przyczepie zainstalowano 11-tonowe osie SAF, przy czym pierwsze cztery osie są sztywne, a piąta oś jest sterowana ciernie z maksymalnym kątem skrętu 20°. Dwuczęściowe stalowe rampy najazdowe można rozkładać hydraulicznie i przesuwać na boki. Wysokiej jakości akcesoria i oświetlenie uzupełniają tę ciekawą, uniwersalną przyczepę niskopodwoziową.

 

Źródło: Schwarzmüller

Zapisz się na newsletter