Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 5.maxtrailer max100 pod plandeka ballast.pl

 

 

Różnorodność produktów w MAX Trailer stale rośnie. Naczepa niskopodwoziowa MAX100 jest teraz dostępna również z zabudową plandekową. Zaletą tej koncepcji jest swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej ze wszystkich stron. Pozwala to na szybki i łatwy załadunek i rozładunek, przy czym naczepa zawsze pozostaje osłonięta. Przesuwną plandekę można szybko otworzyć, aby załadować ładunek za pomocą podwójnych ramp o szerokości 1250 mm lub w razie potrzeby na bok.

 

2.maxtrailer max100 pod plandeka ballast.pl

 

3.maxtrailer max100 pod plandeka ballast.pl

 

Dzięki konstrukcji plandeki ładunek jest w pełni zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi. Plandeka zapewnia również optymalną ochronę przed bryzgami wody na autostradzie lub spadającymi kamieniami na placach budowy. MAX100 z plandeką oferuje również optymalne warunki dla towarów, które muszą być transportowane w dyskretny sposób.

 

4.maxtrailer max100 pod plandeka ballast.pl

 

6.maxtrailer max100 pod plandeka ballast.pl

 

7.maxtrailer max100 pod plandeka ballast.pl

 

Regulowane kłonice narożne zapewniają niezbędną elastyczność i upraszczają załadunek od tyłu naczepy. Aby wjechać lekkimi pojazdami lub maszynami na balkon nad siodłem, MAX100 może być na życzenie wyposażony w hydraulicznie podnoszoną i opuszczaną platformę ładunkową.

 

Źródło: Faymonville

Zapisz się na newsletter