Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 1.renault trucks t520 piekne i wygodne ballast.pl

 

 

Brytyjska wypożyczalnia sprzętu i maszyn budowlanych, Ridgway Rentals Ltd, odebrała dwa, nowe, ciągniki Renault Trucks T520. Pojazdy z osią wleczoną 6x2 mogą tworzyć 70-tonowe zestawy z naczepami Faymonville. Dwa Renault Trucks T520, wyróżniają się efektownym malowaniem i kabiną sypialną. Na codzień przewożą ciężkie maszyny, w tym koparki, spychacze i wywrotki na terenie Wielkiej Brytanii.

Rob Jones, dyrektor Ridgway Rentals, wyjaśnia, dlaczego zdecydowali się na Renault Trucks: „Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na nasze usługi jesteśmy coraz bardziej bardzo zajęci. Nowe pojazdy zostały wprowadzone w celu zastąpienia starszego taboru i zapewnienia najlepszej floty, która spełni potrzeby naszych klientów. Nasz lokalny dealera Renault Trucks, Perrys z Gobowen, jest na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu naprawy i konserwacja są bezstresowe”.

 

2.renault trucks t520 piekne i wygodne ballast.pl

 

Modele T520 są wyposażone w skrzynię biegów ATO 2612F, przygotowaną do pracy w ciężkich warunkach (XTREM), z automatycznym sprzęgłem. Dostępne opcjonalne dodatki obejmują felgi Alcoa ze szczotkowanego, matowego aluminium, 4-punktowe zawieszenie pneumatyczne kabiny z systemem regulacji wysokości jazdy, podwójne klaksony pneumatyczne montowane na dachu, komfortową klimatyzację, lodówkę, elektryczne szyby obsługiwane jednym dotknięciem, skórzaną kierownicę i ROADPAD+.

 

3.renault trucks t520 piekne i wygodne ballast.pl

 

„Uważamy, że Renault Trucks ma zasłużoną reputację, a nasi kierowcy są jego wielkimi fanami. Ciężarówki jeżdżą po drogach cztery noce w tygodniu, a kierowcy mówią, że jazda T520 to absolutna przyjemność; kabina jest wygodna, a zwłaszcza łóżko”- mówi Rob Jones. Ciężarówki stają się również lokalnymi celebrytami.Zdobyły tytuł Najlepszej ciężarówki Shropshire na pokazie The Whitchurch Truck, gdzie są regularnie fotografowane i publikowane w mediach społecznościowych.

 

 

Źródło: Renault Trucks

Zapisz się na newsletter