Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.wieksza szerokosc nie waga goldhofer u grekow ballast.pl

 

 

Goldhofer przedstawia największy w historii nośnik łopat – FTV 850 – zapewniający maksymalne bezpieczeństwo i stabilność dzięki indywidualnym rozwiązaniom.

Jako najnowszy dodatek do oferty dedykowanego sprzętu eksperci z Memmingen zaprezentowali swój nowy FTV 850. Transporter łopat może być używany nie tylko w standardowej szerokości trzech metrów, ale także w kombinacjach dzielonych w szerokościach do ponad czterech metrów. W zależności od konfiguracji, nawet najnowsza generacja skrzydeł wymagających do 850 tm może być podnoszona i transportowana z pełną elastycznością w trybie holowania lub samobieżnie. FTV 850 oferuje wyższą stabilność w połączeniu z niską masą balastu. Rezultatem jest system transportowy z nisko położonym środkiem ciężkości i maksymalną ochroną przed przewróceniem. Zapewnia również małe obciążenie osi i bardzo ekonomiczną pracę.

 

1.wieksza szerokosc nie waga goldhofer u grekow ballast.pl

 

Transporter FTV 850, który może być również montowany na modułach, został wprowadzony na rynek jako starszy brat udanego FTV 550. W zależności od wykonywanego zadania dostępna jest szeroka gama opcji z adapterami do różnych kombinacji.

 

3.wieksza szerokosc nie waga goldhofer u grekow ballast.pl

 

Nowy FTV 850 to najnowszy dodatek Goldhofer do portfolio produktów dedykowanych dla energetyki wiatrowej. Oparte na tej samej koncepcji, co FTV 300 i FTV 550. Zamontowana łopata wirnika może być swobodnie obracana wokół własnej osi i podnoszona pod kątem 60 stopni, dzięki czemu ciasne zakręty, zabudowania i przydrożne drzewa nie są przeszkodą. To jest klucz do znacznie bardziej przyjaznych dla środowiska operacji niż w przypadku konwencjonalnych rozwiązań. Ponadto FTV 850 jest przeznaczony do szybkiej i wydajnej konfiguracji żądanej konfiguracji i może być łączony z dużą liczbą wypróbowanych i przetestowanych modułów Goldhofer, np. PST/SL-E, THP/SL i »ADDRIVE«. Jedne Pierwsze FTV 850 są już w drodze do firm Anipsotiki (Grecja), Denzai i Laso.

 

Źródło: Goldhofer

Zapisz się na newsletter