Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 

 2.scania 770 s dla felbermayr ballast.pl

 

Firma Felbermayr Transport- und Hebetechnik GmbH & Co KG wzbogaciła swoją flotę o model ciągnika Scania 770 S. „Wydajność jest dla nas ważna, ponieważ jeździmy z bardzo ciężkimi ładunkami. Dlatego konieczne jest, abyśmy używali takich pojazdów ”- podkreśla dyrektor generalny Horst Felbermayr. Niezawodność i wydajność jakie spotykamy w tym modelu byłyby niezbędne dla firmy, aby sprostać najbardziej wymagającym zadaniom transportowym i najróżniejszym wymaganiom klientów. Wraz z nowym uzupełnieniem floty Felbermayr, firma kontynuuje 15-letnie partnerstwo ze Scania, w czasie którego przez parking tej austriackiej firmy „przewinęło się” 300 innych modeli szwedzkiego producenta.

 

6.scania 770 s dla felbermayr ballast.pl

 

Dla Manfreda Streita, dyrektora Scania Austria, dostawa Scania 770 S firmie Felbermayr to kolejny kamień milowy, zarówno pod względem relacji z klientami, jak i dla Scania Österreich Ges.m.b.H., która w 2021 r. będzie obchodzić swoje 50. urodziny. „Scania 770 S jest predestynowana do rozwiązywania najbardziej skomplikowanych zadań w bardzo wrażliwej branży transportowej i logistycznej. Najnowocześniejsza technologia, najnowocześniejsza przekładnia - po prostu najmocniejszy model seryjny na rynku ”- stwierdza Manfred Streit.

 

3.scania 770 s dla felbermayr ballast.pl

 

Przy maksymalnym momencie obrotowym 3700 Nm, Scania 770 S A8x4 / 4NB ma masę całkowitą 175 ton. Oprócz całej mocy i możliwości transportowych „Królowa szos” wyznacza również standardy w zakresie zużycia paliwa i komfortu jazdy. Silnik V8 został gruntownie przeprojektowany i, w zależności od wersji, jest od trzech do sześciu procent bardziej wydajny niż poprzednia generacja. Również we wnętrzu Scania oferuje kierowcom jeszcze większy komfort: oprócz nowej konstrukcji kabiny i ulepszonych elementów sterujących, są też urządzenia poprawiające samopoczucie, takie jak telewizor, lodówka, kuchenka mikrofalowa i ekspres do kawy.

 

5.scania 770 s dla felbermayr ballast.pl

 

W warsztatach Felbermayr montowane są również specjalne instalacje np. centralny system smarowania. Wymagany jest również odpowiedni sprzęt oświetleniowy do pracy nocą, np. przy załadunku i rozładunku.

 

1.scania 770 s dla felbermayr ballast.pl

 

Kierowca Andreas Hintringer jest szczęśliwy, że jako pierwszy poprowadzi ten specjalny ciągnik. Do tej pory jeździł po drogach Scanią S 730, którą pokonywał 90 000 kilometrów rocznie i która nigdy go nie zawiodła. Jego werdykt jest jasny już po kilku metrach jazdy Scania 770 S: „Oszałamiający! To klasa sama w sobie!”

 

 

Źródło: Scania Österreich

Zapisz się na newsletter