Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 3.max trailer max100 z przedluzeniem i wnekami ballast.pl

 

 

Modułowy zestaw konstrukcyjny w MAX Trailer jest dalej rozbudowywany. Naczepa niskopodwoziowa MAX100 z samosterującą osią jest teraz dostępna również z dwiema parami wnęk na koła i rozciąganą platformą ładunkową.

Głębokie wgłębienia na koła umożliwiają transport ładowarek kołowych i wywrotek o zoptymalizowanej wysokości. Wnękę na przednie koło można dowolnie regulować. Elementy wsuwane służą do dostosowania pojazdu do przewożonej maszyny i jej rozstawu osi. Zoptymalizowana pod względem masy konstrukcja naczepy zapewnia użytkownikowi znaczne zwiększenie ładowności podczas wykonywania jego zadań.

 

2.max trailer max100 z przedluzeniem i wnekami ballast.pl

 

Aby załadunek i rozładunek maszyn był jak najbardziej bezpieczny, zapewniono wygodne rampy najazdowe. Kąt wejścia jest zaprojektowany tak, aby pojazdy kołowe o niskim kącie natarcia mogły bezpiecznie wjechać na platformę. Wymiary wnęk na koła pozwalają na zładunek każdego typu ładowarki kołowej z różnymi średnicami opon, rozstawem osi i masą.

 

4.max trailer max100 z przedluzeniem i wnekami ballast.pl

 

Jak przystało na prawdziwą wszechstronną naczepę, MAX100 jest również wyposażona na każdą ewentualność. Menedżer produktu Mario Faymonville wyjaśnia: „Wypełnienia wgłębień na koła szybko i łatwo tworzą równą platformę ładunkową. Daje to pojazdowi dodatkową wszechstronność w zakresie przewożenia pojazdów gąsienicowych, kontenerów lub innych towarów. Pomocne są również wysuwane podpory w obszarze załadunku. Pojazd jest opcjonalnie dostępny z muldą o głębokości 300 mm ”.

 

5.max trailer max100 z przedluzeniem i wnekami ballast.pl

 

6.max trailer max100 z przedluzeniem i wnekami ballast.pl

 

Jeśli chodzi o rampy, MAX Trailer oferuje wybór między mocnymi wersjami stalowymi i aluminiowymi. Płaski kąt rampy umożliwia użytkownikowi umieszczenie pojazdów o niewielkim prześwicie. Liczne punkty mocowania, otwory mocujące w profilu krawędziowym i malowana osłona antypoślizgowa zapewniają niezbędne bezpieczeństwo ładunku. Tu możecie zobaczyć film prezentujący MAX Trailer MAX100 z przedłużeniem i wnękami:

 

MAX100 – The extendable semi-trailer with two pairs of wheel recesses
MAX100 – The extendable semi-trailer with two pairs of wheel recesses
Previous Next Play Pause
1
 

 

Źródło: Faymonville

Zapisz się na newsletter