Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.cometto 2000 ton i 60 metrow ballast.pl

 

 

Masa 2000 ton, długość 60 metrów i średnica 6 metrów – to wyzwanie, z którym musiała zmierzyć się włoska firma Walter Tosto. Przewożonym ładunkiem był największy na świecie reaktor dla rafinerii. Zadanie, w postaci transportu, wykonano za pomocą samojezdnych modułów transportowych SPMT firmy Cometto.

 

5.cometto 2000 ton i 60 metrow ballast.pl

 

Przygotowano 80 linii osi Cometto SPMT – tyle wymagał ładunek o masie 2000 ton. Platformę transportową zbudowano z 32 (pomalowanych na żółto) modułów należących do firmy Walter Tosto oraz 48 modułów należących do partnera projektu. Z nabrzeża portowego reaktor załadowano na barkę, a następnie na statek „Jumbo Kinetic”.

 

3.cometto 2000 ton i 60 metrow ballast.pl

 

 

4.cometto 2000 ton i 60 metrow ballast.pl

 

Dzięki skonsolidowanemu doświadczeniu w projektowaniu i wytwarzaniu elementów dla przemysłu przetwórczego, w szczególności chemicznego, petrochemicznego, naftowego i gazowego oraz energetycznego, przedsiębiorstwo Walter Tosto jest uznawane na całym świecie jako wiodący producent urządzeń i zbiorników wysokociśnieniowych.

 

6.cometto 2000 ton i 60 metrow ballast.pl

 

Firma posiada sześć zakładów w Chieti (Włochy), w Ortona (Włochy), filię z siedzibą w Bukareszcie oraz dodatkową fabrykę w Rumunii - z dostępem do Dunaju.

 

Źródło:Cometto

Zapisz się na newsletter