Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

3.goldhofer stepstar z wglebieniami na kola ballast.pl

 

 

»STEPSTAR«, nowa generacja naczep niskopodwoziowych Goldhofer, wprowadzona na rynek w 2020 r., Jest obecnie bardzo poszukiwana. Naczepy o trzech do pięciu osi oferują przedsiębiorstwom transportowym wysoki standard jakości, inteligentne detale, takie jak skuteczny system zabezpieczenia ładunku w połączeniu z przyjazną dla użytkownika obsługą oraz praktyczną gamę akcesoriów.

Teraz dostępna jest druga wersja »STEPSTAR« z jedną lub dwiema parami wgłębień na koła i nową gęsią szyją »MEGA«.„Oczywiście nie ma zmian w odniesieniu do istniejących i sprawdzonych zalet rodziny» STEPSTAR «”, mówi Robert Steinhauser, dyrektor sprzedaży na Europę / Afrykę Północną, „ale wersja z wgłębieniem na koła i gęsia szyja» MEGA «sprawiają, że mamy jeszcze szerszy zakres zastosowań ”.

Nowe naczepy »STEPSTAR« odznaczają się bardzo niską masą własną i wynikającymi z tego korzyściami w postaci znacznie większej ładowności. Dzięki zastosowaniu komponentów „premium” okresy między przeglądami są dłuższe, a całkowity koszt posiadania niższy niż w przypadku porównywalnych naczep. Oznacza to realne oszczędności w ogólnej działalności floty. Dzięki inteligentnemu systemowi mocowania, łatwej obsłudze i elastycznym opcjom konfiguracji, wszystkie pojazdy z rodziny »STEPSTAR« oferują wysoki poziom bezpieczeństwa oraz niskie koszty operacyjne.

 

2.goldhofer stepstar z wglebieniami na kola ballast.pl

 

Nowa seria »STEPSTAR« jest dostępna z jedną lub dwoma parami wnęk na koła. Umożliwia to transport wysokich maszyn budowlanych tam, gdzie w przeciwnym razie przepisy dotyczące maksymalnej wysokości byłyby problemem. Wgłębienia na koła mają niski kąt wejścia i żebra poprzeczne, co zapewnia bezpieczny załadunek pojazdami kołowymi o niskim kącie natarcia/zejścia. Głębokość wgłębień na koła można również dostosować do prześwitu ładowanej maszyny. Prosta i dobrze zaprojektowana pokrywa wnęki zapewnia szybki czas przezbrajania, gdy mają być przewożone inne ładunki. Zwłaszcza w przypadku wersji rozsuwanych, aluminiowe podkładki dystansowe mogą być używane w celu ułatwienia transportu pojazdów kołowych o różnych rozstawach osi. Płaski kąt natarcia składanych ramp jest idealny dla pojazdów o małym prześwicie, takich jak przesiewacze i kruszarki. Opcjonalny, odporny na zużycie, antypoślizgowy pokład polimerowy „TraffideckGO” zapewnia wysoki współczynnik tarcia, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas załadunku i transportu.

Nowa opcjonalna gęsia szyja »MEGA« jest dodatkowym plusem, która umożliwia przewożenie tym pojazdem większej liczby różnych ładunków niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ różnica wysokości między powierzchnią ładunkową a gęsią szyją jest zredukowana do minimum. Pozwala to na transport różnych ładunków, w tym 40-stopowych lub dwóch 20-stopowych kontenerów o łącznej długości 16,5 m. Wszystkie te atrakcyjne cechy sprawiają, że »STEPSTAR« jest wysoce wszechstronnym rozwiązaniem o szerokim zakresie zastosowań i skraca przestoje do minimum.

 

Źródło: Goldhofer

Zapisz się na newsletter