Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

3.nowe renault kangoo czy bedzie pilotowac ballast.pl

 

 

Renault prezentuje nowe Kangoo.Pojazd charakteryzuje się nowym designem, przemyślanymi rozwiązaniami transportowymi oraz nowoczesnymi systemami wspomagania kierowcy. Ponownie dostępny będzie wariant nowego modelu pojazdu użytkowego. Oprócz lepiej wyposażonego kompaktowego transportera Kangoo Rapid, który jest dostępny w dwóch długościach.Wprowadzenie na rynek nowej generacji modelu Kangoo nastąpi wiosną 2021 roku.

Dzięki „Easy Side Access” i „Easy Inside Gallery”, wariant transportera Kangoo Rapid ma dwie nowe funkcje, które mają na celu ułatwienie dostępu do przestrzeni ładunkowej i załadunku: Easy Side Access to najszerszy boczny otwór załadunkowy na rynku o długości 1,45 metra - dwa razy więcej niż w poprzednim modelu. „Easy Inside Gallery” umożliwia transport długich i nieporęcznych towarów w górnej części ładowni.

 

1.nowe renault kangoo czy bedzie pilotowac ballast.pl

 

Renault będzie oferować Kangoo Rapid w dwóch długościach nadwozia. Objętość ładunkowa wynosi wówczas - w zależności od wersji - 3,3 do 3,9 m3 lub 4,2 do 4,9 m3. Kompaktowy transporter będzie dostępny z manualną i automatyczną skrzynią biegów, z silnikami na olej napędowy, benzynę, a w późniejszym czasie również z silnikiem elektrycznym.

 

2.nowe renault kangoo czy bedzie pilotowac ballast.pl

 

Nowością na pokładzie jest system multimedialny Easy Link, kontrola stabilności przyczepy, asystent hamowania awaryjnego oraz cyfrowe wewnętrzne lusterko wsteczne - przydatne w wersjach ze ścianką działową. We wnętrzu znajdują się również schowki o pojemności 48 litrów. Lista wyposażenia i opcji obejmuje takie elementy, jak system multimedialny Easy Link, system ostrzegania o martwym polu, system wspomagania parkowania z przodu i z tyłu oraz szerokokątne lusterko wsteczne.


Źródło: Renault

Zapisz się na newsletter