Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 2.moduly faymonville na blizniakach i z elektronicznym sterowaniem ballast.pl

 

 

Transport najcięższych ładunków wymaga wyjątkowego, zaawansowanego technologicznie sprzętu. Faymonville uzupełnia gamę ModulMAX i obejmuje teraz pojazdy samobieżne z elektronicznym sterowaniem. To ostatni krok, aby zaoferować najszerszą na rynku gamę maszyn do dużych obciążeń.Ta różnorodność zapewnia użytkownikom wykonywanie projektów transportu ciężkiego w najlepszych warunkach. Faymonville ModulMAX to seria łączonych modułów transportowych od 2 do 6 linii osi, do zastosowań terenowych i drogowych. Pojazdy są wyposażone w opony bliźniacze 215/75 R17,5¨ i są dostępne w podstawowej szerokości 3000 mm.

 

1.moduly faymonville na blizniakach i z elektronicznym sterowaniem ballast.pl

 

Gama ModulMAX obejmuje szerokie charakterystyki techniczne, które są wykorzystywane w wielu dyscyplinach w seriach G-Modul, S-Modul i C-Modul. Operator transportu korzysta z tej swobody wyboru, decydując się na typ, który najlepiej odpowiada jego wymaganiom. Pełna swoboda sięga głębiej, ponieważ pojazdy mogą być użytkowane w trzech dostępnych trybach: tryb przyczepy/naczepy, tryb wspomagania przyczepy/naczepy i tryb w pełni samobieżny. Układ kierowniczy tych produktów, różni się w zależności od wersji: elektronicznej lub mechanicznej. Elektroniczny układ kierowniczy o kącie skrętu w zakresie +/- 140 ° to sprawdzona technologia firmy Cometto. Został teraz zastosowany w rozwiązaniach z własnym napędem.

 

3.moduly faymonville na blizniakach i z elektronicznym sterowaniem ballast.pl

 

Przyjazna dla użytkownika koncepcja obsługi oraz różnorodność kombinacji sprawiają, że Faymonville ModulMAX jest gwarantem elastyczności i ekonomii dla najbardziej skomplikowanych zadań transportowych. Niezależnie od tego, czy są to różne typy pojazdów niskopodwoziowych, różne rodzaje agregatów Power Pack firmy Cometto czy oprogramowanie do planowania projektów, - modułowa oferta firmy Faymonville oferuje szeroką gamę opcji i akcesoriów, aby uzyskać najlepszą konfigurację dla każdego rodzaju obciążenia.

 

4.moduly faymonville na blizniakach i z elektronicznym sterowaniem ballast.pl

 

Wszystkie typy produktów modułowych Faymonville przechodzą przez proces produkcyjny na wysokim poziomie. Rama spawana przez robota jest poddawana dodatkowej obróbce wszystkich sprzegów na ultranowoczesnej obrabiarce CNC.


Źródło: Faymonville

Zapisz się na newsletter