Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1.plugvan dla pilotow ballast.pl

 

 

Niemiecka firma PlugVan GmbH opracowała kapsułę, którą można w zaledwie 5 minut zamontować w ładowni samochodu dostawczego, tworząc z niego pojazd kempingowy. Pomysł był wynikiem obserwacji rynku pojazdów kempingowych, które pracują tylko kilka tygodni w roku. Zupełnie inaczej wygląda sprawa z pojazdami pilotów ładunków ponadnormatywnych - PlugVan także ich mógłby zainteresować. Powodów może być kilka, w tym podmiana uszkodzonego pojazdu, zmiana przeznaczenia (z sypialnego na np. warsztatowo-transportowy, gdy pilot potrzebuje pojazdu do przewozu sprzętu do demontażu infrastruktury drogowej) czy chwilowa zamiana pojazdu pilotującego na dostawczy.

 

4.plugvan dla pilotow ballast.pl

 

Zastosowanie PlugVan'a skraca czas wykonania zabudowy na nowym pojeździe, czyli po zakupie nowego furgonu może on szybko wyjechać do pracy. Kapsułę PlugVan można zainstalować na większości pojazdów dostawczych dostępnych na rynku, a oferowana jest w dwóch poziomach wyposażenia. Dla pilotów polecamy wersję bogatszą. Za dnia we wnętrzu mamy sypialnię (łóżko o wymiarach 200x165 cm), a po odpoczynku mamy salonik ze stolikiem do pracy czy konsumpcji.

 

5.plugvan dla pilotow ballast.pl

 

Nie zabrakło aneksu kuchennego z możliwością regulacji wysokości. Do tego umywalka, kran oraz wyciągany blat, szafki, szuflady i schowki. Na wyposażeniu znajdziemy oświetlenie LED, ogrzewanie działające po podłączeniu do zewnętrznego źródła prądu (230V), lodówkę Dometic 35 l, 2 wydajne akumulatory AGM po 70 Ah każdy (z ładowarką), kuchenka gazowa na kartusze, 43-litrowy zbiornik wody świeżej oraz takiej samej pojemności pojemnik na szarą.

 

7.plugvan dla pilotow ballast.pl

 

Jednostką sterującą jest 7-calowy wyświetlacz dotykowy z Amazon Echo Plus drugiej generacji, czyli możliwość głosowego sterowania wszystkimi funkcjami kapsuły. Są również gniazda USB oraz zintegrowany router LTE. Teraz najgorsza wiadomość - cena. Bogatszy model zaczyna od 18.990 euro (z 19%VATem). Drogo, ale powinien on „przeżyć” kilka pojazdów w których będzie zastosowany. Czy sprawdzi się u pilotów? Poniżej możecie zobaczyć film pokazujący instalację kapsuły oraz galerię. 

 

Vom Kastenwagen zum Camper in 5 Minuten
Previous Next Play Pause
1
 
GALERIA
 
 
6.PlugVan dla pilotów ballast.pl
7.PlugVan dla pilotów ballast.pl
8.PlugVan dla pilotów ballast.pl
9.PlugVan dla pilotów ballast.pl
10.PlugVan dla pilotów ballast.pl
11.PlugVan dla pilotów ballast.pl
1.PlugVan dla pilotów ballast.pl
2.PlugVan dla pilotów ballast.pl
3.PlugVan dla pilotów ballast.pl
4.PlugVan dla pilotów ballast.pl
5.PlugVan dla pilotów ballast.pl
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 
 
 

 

Źródło: PlugVan Gmbh/ballast.pl

Zapisz się na newsletter