Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 4.naczepy maxtrailer dla firmy sarens ballast.pl

 

 

Firma Sarens zacieśnia współpracę z Faymonville Group i ostatnio odebrała 16 nowych naczep marki MAX Trailer. Jak widać, pojazdy MAX Trailer znajdują swoje miejsce we flotach czołowych światowych graczy. Sarens zamierza wykorzystać 14 nowych naczep platformowych MAX410 do transportu balastów i elementów żurawi w różnych projektach. Dwie dodatkowe nowe naczepy MAX110 będą pełniły inne zadania.

 

2.naczepy maxtrailer dla firmy sarens ballast.pl

 

Wszystkie nowe naczepy są wyposażone w hydromechaniczny układ kierowniczy. 3-osiowe modele MAX110 mają rozciąganą platformę ładunkową, która zapewnia maksymalną wszechstronność podczas przemieszczania dłuższych ładunków.

 

3.naczepy maxtrailer dla firmy sarens ballast.pl

 

Produkty marki MAX Trailer miały być początkowo prostszymi i budżetowymi modelami bardziej skomplikowanych naczep Faymonville, dla klientów potrzebujących mniej zaawansowanych rozwiązań. Jednak wysoka jakość i duża popularność wśród klientów spowodowały, że gama naczep staje się coraz bardziej bogatsza.

 

5.naczepy maxtrailer dla firmy sarens ballast.pl

 

Można się było o tym przekonać w trakcie Wielkiego E-robocze Show w Krzywej. Na tej, cenionej przez operatorów maszyn i ich pracodawców, imprezie nie zabrakło naczep MAX Trailer - oferowanych przez polskiego dealera, firmę PHU Wengrzyn.

 

6.naczepy maxtrailer dla firmy sarens ballast.pl

 

Jacy klienci z Polski najczęściej sięgają po pojazdy MAX Trailer? Są to firmy posługujące się średniej wielkości maszynami budowlanymi czy leśnymi, którzy „wyrośli” z używanych naczep, jakie użytkowali do niedawna. Ich potrzeby nie wymagają zaawansowanych produktów z "półki Faymonville", ale też mają za dużo do stracenia, żeby zdecydowali się na produkty „z drugiej ręki” lub niewiadomego pochodzenia.

 

7.naczepy maxtrailer dla firmy sarens ballast.pl

 

8.naczepy maxtrailer dla firmy sarens ballast.pl

 

Decyzja o powołaniu marki MaxTrailer okazała się sukcesem, także z powodu zachowania tych samych technologii, jakie stosuje spółka-matka. Dla użytkowników przekonujące są oszczędności wynikające z eksploatacji pojazdów adekwatnych do potrzeb, nieprzewymiarowanych pod każdym względem.

 

Źródło: Faymonville/Grzegorz Teperek – ballast.pl

Zapisz się na newsletter