Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.nowa gama osi broshuis ballast.pl

 

Rynek domaga się coraz niższych i lżejszych naczep. Broshuis oprócz modeli SL odniosi również sukcesy w przypadku naczep z osiami wahliwymi. Dzięki najnowszym technologiom komputerowym i produkcyjnym powstała nowa oś - mocniejsza i lżejsza. Dzięki obliczeniom wytrzymałościowym można było  dokładnie zobaczyć, gdzie da się zaoszczędzić na masie, bez uszczerbku dla sztywności osi typu pendel.

 

Nowa oś jest dostępna z oponami w dwóch rozmiarach - 245 i 285 Heavy Duty (HD). Osie są w całości spawane przez roboty, które mogą pracować w miejscach, w których trudno to zrobić ręcznie. W ten sposób powstaje również powtarzalna jakość produktu. Udowodniły ją testy w ekstremalnych warunkach, przeprowadzone przez wojsko Stanów Zjednoczonych. Jak wiadomo, firma Broshius od dłuższego czasu realizuje wielkie kontrakty dla różnych armii, w tym sił USA. Amerykanom dostarczonych będzie w sumie 1360 osi. Wszystkie wrażliwe linie, zasilania osi, zostały przeniesione na wewnętrzną stronę ramienia, zmniejszając  - tym samym - ryzyko uszkodzeń podczas manewrowania.

 

Jakie zalety mają osie Broshuis? Mniejsza masa własna, to większa ładowność. Rozstaw osi 1.510 mm. Szersze wgłębienie koparkowe. Części z najwyższej półki. Niby nie wiele, ale jak wiele. Tu możecie zobaczyć krótką prezentację osi.  

 

 


Źródło: Broshuis

 

Zapisz się na newsletter