Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.pierwsza naczepa scheuerle eurocompact fl02 ballast.pl

 

 

Firma Spedition Kübler odebrała pierwszą naczepę niskopodwoziową nowej serii EuroCompact FL. Klient wybrał pojazd SCHEUERLE ze względu na jego wyjątkową wszechstronność i dużą ładowność w segmencie ładunków do 30-40 ton. Naczepa nadaje się nie tylko do relokacji urządzeń, ale także transportu maszyn budowlanych oraz szczególnie wrażliwych i kosztownych przesyłek przemysłowych.


Nowa naczepa jest w stanie przewozić ładunki o masie do 37 000 kg, co stanowi wyjątkowy poziom ładowności w tym segmencie. W pojazdach posiadających tylko dwie osie, liczy się każdy kilogram ładowności, a nowy EuroCompact jest nawet o 20 procent lżejszy niż porównywalne modele konkurencji. Liczy się także nisko położona platforma, której wysokość załadunku wynosi 300 milimetrów.Skok zawieszenia, wynoszący 650 milimetrów, w połączeniu z dużym kątem skrętu w decydujący sposób przyczynia się do poprawy mobilności zespołu pojazdów.

 

3.pierwsza naczepa scheuerle eurocompact fl02 ballast.pl

 


Nowy układ o nazwie Clever Coupling System jest również łatwy w użyciu. Umożliwia on rozłączenie i połączenie "gęsiej szyi" również na nierównym podłożu, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo kierowcy. Ponadto logicznie rozmieszczono elementy sterujące na "gęsiej szyi". W połączeniu z opcjonalnym zdalnym sterowaniem znacznie ułatwiają operatorowi pracę.

 

Pod oznaczeniami FL02 i FL03 marka Scheuerle oferuje dwie wersje naczepy niskopodwoziowej EuroCompact z dwu- lub trzyosiowym tylnym wózkiem, z osiami typu pendel, o dopuszczalnym obciążeniu technicznych do 37 lub 48 ton (w zależności od obciążenia siodła z prędkości 80 km/h). Nowe modele zostały precyzyjnie dostosowane do wymagań klientów w spedycji, budownictwie, rolnictwie i leśnictwie. Nowa gama modeli imponuje również szczególnie niskimi kosztami konserwacji i prostą obsługą. W naczepach EuroCompact serii FL02 i FL03 podstawowa długość powierzchni ładunkowej wynosi 6620 lub 7610 milimetrów, a maksymalna 12 270 i 12 610 milimetrów.


Źródło: TII Group

Zapisz się na newsletter